Naše Kola

vše co vás napadne
Odpovědět
Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od Marek »

Hm, to s chorobou sme teraz viacerí, ja tak tiež marodujem. Jasne hydri sú super, ak človek raz oskúša v živote nikdy si nekúpi nič iné :) a som rád že si spokojný

edit: Môj ďalší cieľ je dostať sa k niečomu takémuto: Inspired Skye, po tomto biku pozerám už dlhšiu dobu, určite nie však za takéto peniaze, no niečo na tento štýl by som si chcel na budúci rok pozháňať. S mojim som síce spokojný, ale toto je presne štýl, ktorý zbožňujem no proste je moc drahý
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Jadro »

Peknej kousek, ale stoji to same, co moje carbonova 29" :-)

Ja taky dolecuju nachlazeni. Prave vcas, pristi sobotu me ceka letosni posledni zavod Prazska 50ka.
Minuly vikend jsem byl v Krkonosich, tak jsem si dal ze Strazneho Lucni boudu a druhy den Cernou Horu. Bylo nadherne, skvely vyhled. Super vylet. Jinak na Cernou Horu parada, 55 km, prevyseni 1500 m, cas 2h:30m, prumer 22 km/h. Kez by mi to takhle jelo v ty Praze :-)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Jadro »

Snad mi moderatori odpusti double, ale nikdo sem dlouho nepsal.

Dnes odjeta Prazska 50. Blata bylo na rozdavani. Brod rozvodnenej, takze jsem sel po lavce, ale i tam bylo plno vody a blata, takze pul zavodu mokro v botach. Jeden sjezd jsem sel pesky, bylo to tak mekkea rozjezdene, prudke, uzke plus koreny a sutry, takze jsem sel na jistotu, ale bylo to jak na lyzich :-) Nakonec z toho byl cas 2h:28m, prumer 20,16 km/h pri prevyseni 865 m. Celkove 320. misto z asi neceleho 1000 lidi.

5. misto v nasem firemnim zavode a hlavne celkove vitezstvi v letosnim rocniku firemniho poharu!!! :-)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Metalgirl »

Ty jo a ten zbytek v pořadí za tebou se už pak plazil nebo to vzdali? :D Jinak pěkný masakr.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Jadro »

To nevim jak to dali. Nicmene dojeli, takze to nejak udelat museli :-) Ale asi pul hodky po me dorazil borec, kterej udelal osmu na 30.km a 20 km dobehl... Pred nim smekam. By me hlo 20 km bezet s kolem :-)

Masakr byl taky doma umejt to kolo... 6 kyblu vody... :-)

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Pr3dator »

Tak ja som na túto sezónu skončil, kedže som si dnes zlomil prst :( (nie na bicykli).
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od Tea Racer »

Já dnes parádní trasa, ale 8°C už je nic moc :(

tak mě to vyhnalo na kolo :-)
http://www.everytrail.com/view_trip.php ... d2b7344a84
Kdyby mě nehonil dobrman tak reknu že to bylo super :-)

ZS
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

jennydrums
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 342
Registrován: úte říj 27, 2009 12:33 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od jennydrums »

Nejsem si jist, zda to můžu hodit sem, ale vzhledem ke specifičnosti tohoto tématu, mi to přijde vhodnější než do inzerce. Mám v současné době k prodeji své kolo http://cyklobazar.cz/inzerat/263330/marin-rift-zone-2008/

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od parmin »

Tak přišel čas na generační obměnu. Doteď jsem jezdil hliníkovou šestadvácu. Kolo z roku 2002 - Cannondale F 3000 SL. Kupoval jsem ho v roce 2003, takže krásných a nezapomenutelných 11 sezón. I po těch letech vypadá pořád skvěle.

Obrázek

V pondělí jsem si z Rakouska přivezl karbonovou devětadvácu - Cannondale Flash 29er Carbon 3, model 2012.

Obrázek

Rozhazuje to layout fora, cožpak to lidi nevidíte po odeslání? :-( Tea

Nerozhazuje, ale ty máš asi ten zelený hnus, tak proto. Rony tady od jisté doby povolil větší obrázky, psalo se tu o tom. Sorry za vpisování do příspěvku, ale musela jsem informovat. MG
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Jadro »

To je pekny. A co planujes ted?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Metalgirl »

Pěkný, pěkný. Já jsem letos akorát tak měnila po 7 letech jen některé komponenty, celé kolo se mi měnit nechce. :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Roman_Pe »

parmin: pekné :good:

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od parmin »

Jadro: Díky! No teď už plánuju už jen a jen jezdit :-) Rychle, než napadne sníh. Už toho ale moc nestihnu, za týden letím na Srí Lanku a až se vrátím, bude půlka listopadu... Jak si to jako myslel s tím "Co plánuješ teď?"
Metalgirl, Roman_Pe: Díky! Je to veliká radost.
Tea Racer: Promiň, nechci tady škodit, ale opravdu jsem měl za to, že od určité doby je povolený nahrávat i vetší obrázky, který se automaticky upraví. U mě je tedy layout OK, používám původní vzhled fóra (N.Design V2). Jestli je s tou automatickou úpravou velikosti nějaký problém, dejte mi vědět, obrázek upravím nebo smažu.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Jadro »

Ja videl tvuj prispevek ve chvili kdy tam bylo jen to puvodni kolo, takze jsem hodnotil tu vydrz a zajimal se jaky planujes novy stroj.
Novy stroj je pecka, je to krasny. Uz jsi jel? Jak hodnotis prechod 26"/29"?

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od parmin »

Snad dneska po práci první kilometry... Zatím ale prší... Zítra má být hezky, takže zítra vyrazím určitě.
Jinak seděl jsem na kamarádově F29er Carbon 1, který je teda o dva levely vyšší model (taky víc než dvakrát tolik stojí). Má oproti tomu mýmu v karbonu snad úplně všechno - řidítka, sedlovku, vidlici, ráfky, brzdy, šaltr... Ty bylo teda parádní svezení. Tak doufám, že to bude pocitově hodně podobný. Rám, geometrie, zdvih vidlice, to všechno je stejný. Tak věřím, že ten materiál na těch výše popsaných dílech (hlavně teda ty kola a vidlice) nebude dělat nějak propastnej rozdíl.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od Tea Racer »

Já se právě chystám, poslední hezké dny!

Tak tady je odkaz na dnešní jizdu, krásne fotky z podzimní jizdy!
http://www.everytrail.com/view_trip.php ... ddf734bc5b


edit: Už jsem prijel...
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Lipon »

Parmin: proc zrovna z Rakouska? O tolik lepsi cena?

jennydrums
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 342
Registrován: úte říj 27, 2009 12:33 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od jennydrums »

Nedá mi to, taky se pochlubím :) Sice v na konci sezony, takže zima bude nekonečná, ale pořídil jsem si nový stroj. Vzhledem k tomu, že tady u nás na Bílé v Beskydech konečně udělali bikepark http://www.skibila.cz/cs/singletrails/- dva parádní traily (bacha na promo video dle kterého to vypadá, že nuda, ale opak je pravdou), oba z kopce dolů (není to model Singltrek), tak jsem se rozhodl jít do vyšších zdvihů. Tady je výsledek.
Obrázek

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od Marek »

:shock: :shock: nádhera :cry:
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od parmin »

Jadro: Tak sobota i neděle v sedle. Je to jako droga. Rozdíl mezi 26" hliníkem a 29" karbonem je OBROVSKÝ. Zadní stavba "Speed Save" je sice pevná, ale výborně absorbuje drobný nerovnosti.

Lipon: Těžko soudit, je to model 2012 a v ČR už se už prakticky neprodává. Je tedy otázka, kolik by stálo tady a to já nevím...

jennydrums: :good:
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Jadro »

Jennydrums: Nadhera!

Parmin: Ja vim. A jak se citis na 29kach? Ja mel ze zacatku trochu respekt v zatackach z tech velkych kol...

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od parmin »

No, máš pravdu, že v zatáčkách jsem si nebyl tak jistej. Ale připisoval jsem to trochu i povrchu = na většině cest mokro + listí, říkal jsem si, že na suchu to bude jiný. Asi jde o zvyk, časem člověk zjistí, že to drží, tak se tomu přizpůsobí. Taky mám dva týdny starou "zkušenost" kdy jsem na Bobr Cupu šel v jednom sjezdíku v zatáčce k zemi, klasicky na bok, když mi přední kolo začalo "klouzat" a bylo jasný, že se do tý zatáčky nevejdu. Tak jsem teď obecně trochu opatrnější :-)

Jinak 29" jsou podle mě super. Moc se mi to líbí. Mám rád klasický nezpevněný cesty, žádný extrémy typu Wales v Rychlebkách, to pro mě nějak není (zkusil jsem, líbilo se mi tam, ale znovu se tam zatím nechystám). No a na ty klasický cesty je to podle mě jak dělaný, tam to letí :-) a to se mi líbí. Já bych zkrátka jiný kolo nechtěl :-)

Z čeho jsem taky vyloženě nadšenej, tak to je šířka řidítek. Doteď jsem měl klasický tuším cca 60 cm, teď mám těch 70+ (nevím přesně) a je to fajn. Váhám, jestli vůbec dávat rohy. Na SP je skoro nikdo nevozí :-)
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od Marek »

Mam 68 rajdy, a tiež chcem niečo širšie, keď budú peniaze tak kúpim niečo okolo 730-750, je to bomba, chalani z okolia teraz nosia 76,8 a ovládanie je neskutočné
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Jadro »

Sakra, asi nad tim budu muset zauvazovat... Uz tak jsem o tom premyslel a ted, kdyz tu ctu ty komentare na siroka riditka, asi to nebude od veci... Navic moje jsou profilovana, ja bych radsi rovna...

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od Marek »

Určite niečo 70+, oplatí sa to
Inak ja som dnes mal jesenné upratovanie :)
Obrázek
Obrázek
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

jennydrums
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 342
Registrován: úte říj 27, 2009 12:33 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od jennydrums »

Úplně jsem se zapomněl podělit o dojmy :) Předminulý víkend jsem byl totoiž prvně na Rychlebských stezkách (resp. podruhé, ale první byl "pouze" trail Černý potok) a jsem úplně nadšen a o to víc mě mrzí, že jsem tam nebyl už dřív, když to mám relativně blízko. Celý dojem navíc umocněn novým strojem :) Zdvihy 150/140 na traily tohoto typu úplný ideál. Výšlap nahoru je poměrně výživný, ale super škola na techniku jízdy. Jeli jsme 2x přičemž dolů prvně - Biskupský, Velryba, Tajemný, Mramorový na základnu po zelené. Druhá runda dolů - Superflow. Tenhle trail, naprosto úžasný. Lehká komplikace byla ve formě listí na stezkách, člověk musel jet opatrněji, ale jinak nadšení!

Obrázek

To bude letos dloooouuuhaaáá zima.. :D

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od Tea Racer »

Ano, dá se. ALe není to uplne ono.
Tak již jsem příjel 50 km, ale kopečky, mrkněte na graf, je treba to prepnou do metrickych jednotek, ono to defaultne ukazuje míle :-)

Dnešní jízda
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

zora.vselichova
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 08, 2013 9:53 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od zora.vselichova »

Jadro píše:Peknej kousek, ale stoji to same, co moje carbonova 29" :-)

Ja taky dolecuju nachlazeni. Prave vcas, pristi sobotu me ceka letosni posledni zavod Prazska 50ka.
Minuly vikend jsem byl v Krkonosich, tak jsem si dal ze Strazneho Lucni boudu a druhy den Cernou Horu. Bylo nadherne, skvely vyhled. Super vylet. Jinak na Cernou Horu parada, 55 km, prevyseni 1500 m, cas 2h:30m, prumer 22 km/h. Kez by mi to takhle jelo v ty Praze :-)


Také znám, podzimní nachlazení je nejhorší. Já trpím každoročně na rýmu, takže se neobejdu bez spreje do nosu. Vždycky si je na podzim nakoupím Nasic do zásoby a vydrží mi až do jara :-D.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od parmin »

Ad šířka řidítek:

Tak jsem Vás trochu "lakoval". Na tom novým kole jsou "jen" 68 cm. Na starým mám 60 cm, na koncích rohy, který tak ještě trochu ubírají. Nicméně i tenhle cca 10 cm rozdíl mi při jízdě připadá hodně velikej a ten širší úchop mi moc vyhovuje. Širší (70 cm +) už ale asi kupovat nebudu... Rohy na nový kolo zatím taky asi ne...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od Marek »

Ja sa chystám na 76 cm :)
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Jadro »

Jenze ty mas uplne jine kolo :-) Me to bylo divne. Nad 70 jsou pry na sjezdy. Na CrossCountry je tak do 66(68) kvuli ovladatelnosti v terenu.

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od Marek »

To je pravda :) nepovedal som že nie :)
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od Marek »

UP: Práve som objednal 780mm rajdy :D http://www.bicycles.sk/shop/komponenty/ ... biele/882/
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od bedo. »

parmin píše:Ad šířka řidítek:

Tak jsem Vás trochu "lakoval". Na tom novým kole jsou "jen" 68 cm. Na starým mám 60 cm, na koncích rohy, který tak ještě trochu ubírají. Nicméně i tenhle cca 10 cm rozdíl mi při jízdě připadá hodně velikej a ten širší úchop mi moc vyhovuje. Širší (70 cm +) už ale asi kupovat nebudu... Rohy na nový kolo zatím taky asi ne...

tiež mám na jednom 68 a na druhom 58 + rohy, lebo na tom sa vozím dlhšie vzdialenosti a zmena úchopu taký čas príde celkom vhod. Ten so 68 používam skôr na kratšie a o to náročnejšie jazdy v teréne a tam je to citlivejšie ovládanie cítiť. Možno by som išiel aj do širších, ale aj s týmito som sa už raz takmer zasekol medzi dvomi stromami - holt, všetko má aj svoje nevýhody. ;)

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od Barberry.pha »

No já letos tomu kolu, kvůli mále, nic nedal, alespoň se šetřil materiál a začal sem běhat ;)

Jinak ty řidítka máš rovné nebo něco zahnuté? Já měl ty původní asi taky kolem 70cm šle 18stupňů zahnuté, což jsem zjistil až když jsem je sundal že je tam takové brutální zahnutí, v katalogu bylo psáno jinačí.
Dal tam asi o 1-2 cm kratší řídtka ale se zahnutím 9stupňů a je to hned jinačí pojezd a zlepšil se mi i posez a subjektivně i ovládání a příjdou mi skoro rovné ;)
Ono na 29 jsou potřeba už kvůli kolám ty říditká větší kvůli ovladatelnosti a co se týká rohů, na 26 jsem je měl, na 29 už je nedaval a ani nechybí, díky širším řídkám se drží jinak, na cestě jsem je třeba chytal u představce nebo byl opřený jenom dlaněmi, doporučuji to zkusit bez, alespoň se pak někde v lese neobmotáš kolem stromu :)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Jadro »

Ja asi porodim ty 68 a hlavne "rovne", ted tam mam takovy ty vlastovky :-) A to mi nesedi

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od bedo. »

Tie širšie mám lastovičky, tie užšie s rohami zasa rovné, možno sú aj máličko (pár stupňov) zahnuté, to som až tak neskúmal. Ja ale nemám cesťák, takže miesto neho používam HT a tie rohy mám ako taký ekvivalent úchopu za páky na cesťáku. No a po takých 100km sa mi už hodí každá možnosť zmeny úchopu tak, že dosť. :)

Lipon
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 615
Registrován: čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Lipon »

jadro: jak je hodlas rodit, s lokalni anestezii, s nastrihem, naprirodno? :lol: :lol:

ja mam siroke vlastovky, plne mi vyhovuji, kratka rovna nechci (jezdim na 26 a jeste dlouho jezdit budu)

jinak dneska prijemna vyjizdka, 22 stupnu, lehky vetrik :good:

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Naše Kola

Příspěvek od Jadro »

Videl bych to na cisare :-D Docela dobrej preklep :-)
Takze mi nezbyde nez je poridit ;-)

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Naše Kola

Příspěvek od Marek »

Mne nakoniec oznámili, že shamany ktoré som si objednal už nemajú, tak som zobral tieto Riadidlá Spike DH 31,8mm 777mm, tento týždeň hádam dojdu, hneď ich nahodím a uvidíme čo to bude :) inak nechcete niekto 68cm? http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty- ... dit-188179
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Odpovědět