iPhone a USB kľúče

vše co vás napadne
Odpovědět
mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3525
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

iPhone a USB kľúče

Příspěvek od mirmo80 »

Prosím vás, od kedy je možné pripojiť k iPhonu usb kľúč??? Ja som dnes zistil, že k iP 15 to ide bez problémov a rovnako tak cez redukciu na starších modeloch. Ten usb kľúč sa normálne objaví vo files. Niečo mi niekde ušlo? Ja som dnes ostal ako prefackaný a do teraz som žil v tom, že neexistuje pretože sand box. A len pár dni dozadu som to takto tvrdil aj zákazníkovi :lol:
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone a USB kľúče

Příspěvek od rony »

dokonca by asi malo ist aj na nizsie modely. treba nejaku lightning redukciu resp. kabel.

ale v sandboxe si NEPRETRZITE, nie ze nie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3525
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone a USB kľúče

Příspěvek od mirmo80 »

rony píše:dokonca by asi malo ist aj na nizsie modely. treba nejaku lightning redukciu resp. kabel.
Jjj, skusal som a funguje to cez redukciu. No a od kedy je to mozne? Nie ze by mi to nejako zmenilo zivot, ale podla mna celkom zasadny update vzhladom na to, ako to apple dlhodobo odmietal. Ja som ziadne info nezachytili.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone a USB kľúče

Příspěvek od rony »

velmi nejasne si vybavujem, ze mozno uz tak od iphone X alebo modely po nom.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3525
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone a USB kľúče

Příspěvek od mirmo80 »

No tak mne toto potom ale brutálne ušlo :)
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět