Nezobrazují se odznaky u Messengeru

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
dominik.pavlis
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 19, 2020 2:39 pm

Nezobrazují se odznaky u Messengeru

Příspěvek od dominik.pavlis »

Ahoj, z ničeho nic se mi přestaly zobrazovat odznaky u ikonky Messengeru. V nastavení notifikací mám u Messengeru povoleny pouze odznaky. Dříve mi to fungovalo standardně - teď odznaky nevidím > po rozkliknutí aplikace mi teprvé naskočí nové zprávy a až v případě nepřečtení a "schození" aplikace s mi odznaky načtou. Když si zvolím i jiné upozornění - například bannery, tak odznaky fungují. Nikoliv však takto samostatně. Nevíte někdo, prosím, co s tím? Děkuji za odpověď! :)

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Re: Nezobrazují se odznaky u Messengeru

Příspěvek od jumbo78 »

Máš povoleny aktualizace na pozadí a mobilní data u messengeru?

dominik.pavlis
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 19, 2020 2:39 pm

Re: Nezobrazují se odznaky u Messengeru

Příspěvek od dominik.pavlis »

Ano, to vše mám v pořádku nastavené.

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Nezobrazují se odznaky u Messengeru

Příspěvek od 2L8 »

Ahoj, skus esteraz odinstalovat a nainst. mess. :) mne po aktualizacii tiez same od seba prehodilo ine nastavenia. Tak som si to musel pokontrolovat. Snad pomoze.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Odpovědět