AdBlock Pro vs. AdGuard + Luna

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět

Ktorú kombináciu preferujete?

AdBlock Pro + Luna
1
100%
AdGuard + Luna (bez priplatenia)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 1

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

AdBlock Pro vs. AdGuard + Luna

Příspěvek od 2L8 »

Ahojte, potreboval by som poradit ako najlepsie "vyladit" tieto tri appky. Pri pouzivani tychto Adblockerov vidno o dost vacsie zrychlenie prehliadacov na mojom iPhone 7. Chcel by som vas poprosit, ti co maju skusenosti s tymito Adblockermi, ci je dobre nechat naraz spustene AdBlock Pro aj AdGuard. Urobi to nejaky neporiadok medzi sebou? Alebo je jeden z nich lepsi o dost? Luna ako VPN appka, by mala sluzit aj co sa tyka appky Youtube na blokovanie reklam. Tam som povolil certifikat, len pri niektorych videach sa mi aj tak spustili reklamy .... Ako to?

PS: nehodlam si priplacat napr. co sa tyka AdGuardu. Takze vsetko bez platenia :twisted: :wink:
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: AdBlock Pro vs. AdGuard + Luna

Příspěvek od pegas »

Používání více blokátorů najednou nemá smysl, naopak je to kontraproduktivní. Jelikož mám letité dobré zkušenosti s Adguardem (mám ho na všech zařízeních nehledě na OS), tak ho doporučuji. Za ty roky jsem zkoušel i jiné, ale vždy se vrátil k AG - blokoval nejvíc s nejmenším dopadem na rychlost prohlížení a deformaci stránek. Ale neříkám, že jiné nejsou dobré, mně ale prostě vyhovuje nejvíc. Free iOS verze je dostatečná, ale blokuje pouze v Safari, pro blokaci v jiných prohlížečích je potřeba Pro verze. Zároveň nebude blokovat přes VPNku.

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: AdBlock Pro vs. AdGuard + Luna

Příspěvek od 2L8 »

Praveze som si vsimol ze kombinacia AdBlock Pro (ten mam v pro verzii) a Luna blokuju aj na Safari aj inych appkach a hrach vsetky reklamy a vyskakovacky a podobne. V Lune dokonca cim dlhsie ju mate ziskavate vyssi “rank” alebo teda hodnost a aj viacej moznosti. Po uzivani asi po mesiaci? Tak mate VIP vyhody. Na zaciatku mate bronz, druhe Silver a uz v tomto sa daju vyberat regiony. Dokonca sleduje aj nejake virusove stranky a realne upozorni. Ved je vlastne kopec videi na youtube okolo toho. Ale mne sa najviac osvedcila tato kombinacia. AdBlock Pro s Lunou. A postreh - ked som meral bez a s tymito appkami Wifinu, tak s tymito blokatormi/VPN ide omnoho rychlejsie.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: AdBlock Pro vs. AdGuard + Luna

Příspěvek od pegas »

Tak když máš Adblock Pro a s tou Lunou (neznám) ti to vyhovuje, tak do toho AG natahej.

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: AdBlock Pro vs. AdGuard + Luna

Příspěvek od 2L8 »

Len som chcel vediet ci AG je o niecom lepsi, ak je plateny.

Edit: po dlhsom testovani Adblock Pro + Luna sa mi velmi osvecili a funguju ako maju len mam pocit, ze o kusok viacej vybijaju baterku.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Odpovědět