Aplikace zdraví - celkové kilometry

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Gaudel
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon úno 18, 2019 8:08 pm

Aplikace zdraví - celkové kilometry

Příspěvek od Gaudel »

Dobrý den- dá se nějak nastavit v aplikaci ZDRAVÍ aby to ukazovalo v přehledech celkové kilometry a ne průměrné?

Doplním to tedy sem.
Pokouším se tu odpovědět už po třetí.
No koupil jsem si náramek s GPS od niceboy a jejich aplikace umí jen celkové kilometry všech sportu ve statistikách. Aplikace zdraví umí tyto data stáhnout a zobrazit mi jednotlivé sporty - kolo, běh, lyže - ale jejich statistiky týdenní, měsíční, roční mě to bohužel ukazuje jen v průměru na aktivitu a ne celkové kilometry. Nevíte zda se to dá nastavit aby to ukazovalo celkové kilometry?
Děkuji za odpověď.
Naposledy upravil(a) Gaudel dne stř úno 20, 2019 4:25 pm, celkem upraveno 1 x.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Aplikace zdraví - celkové kilometry

Příspěvek od mike-biker »

Buď trochu konkrétnější. Myslíš v různých aktivitách? Tam jde zjistit údaje za každý jednotlivý den, nebo opravdu jen průměr. Na sofostikovanější sledování je celá škála jiných aplikací třetí strany.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Aplikace zdraví - celkové kilometry

Příspěvek od sharkee »

Gaudel píše:Dobrý den- dá se nějak nastavit v aplikaci ZDRAVÍ aby to ukazovalo v přehledech celkové kilometry a ne průměrné?


Jestli je myšleno během aktivity, tak ano, nutno jít do nastavení a tam změnit co chci vidět, jestli průměr, nebo celkovou vzdálenou, průměrnou rychlost atd
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Gaudel
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon úno 18, 2019 8:08 pm

Re: Aplikace zdraví - celkové kilometry

Příspěvek od Gaudel »

mike-biker píše:Buď trochu konkrétnější. Myslíš v různých aktivitách? Tam jde zjistit údaje za každý jednotlivý den, nebo opravdu jen průměr. Na sofostikovanější sledování je celá škála jiných aplikací třetí strany.

Jedná se mi o to, že mám náramek s GPS od Nice boy. Aplikace umí jen celkové kilometry všech sprotů ve statistikách. Aplikace zdraví si tyto data umí načíst a ukázat jednotlivé sporty - kolo, lyže, běh - ale statistiky týdenní,měsíční a roční mi ukáže jen v průměru na danou činnost a ne celkové km pro danou činnost. Dá se to někde nastavit?
Naposledy upravil(a) mike-biker dne čtv úno 21, 2019 2:50 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: EDIT: Nepiš příspěvky vícekrát, ale počkej na schválení.

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Aplikace zdraví - celkové kilometry

Příspěvek od 2L8 »

Accupedo a Up
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Gaudel
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon úno 18, 2019 8:08 pm

Re: Aplikace zdraví - celkové kilometry

Příspěvek od Gaudel »

Accupedo ale nesplňuje to, že mi neukáže další sporty. :-(

Gaudel
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon úno 18, 2019 8:08 pm

Re: Aplikace zdraví - celkové kilometry

Příspěvek od Gaudel »

A bohužel aplikaci UP, jsem nenašel.

Odpovědět