Hledám: Zápisky pomocí klávesnice + Apple pencil

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Hledám: Zápisky pomocí klávesnice + Apple pencil

Příspěvek od TDa »

Ahoj.

Studuju na vysoké, ekonomicko-technický obor, a tak by se mi hodilo, kdybych mohl kromě na psaní na klávesnici i dokreslit pod text například hřídel.

Do teď jsem používal Pages, ty ale nemají podporu Apple Pencil vůbec, jinak mi zcela vyhovují - jak dělají odrážky atd.

Většina aplikací, které tužku podporují, se zaměřují na psaní rukou a už je odfláklý vstup z klávesnice.

Opravdu hodně bych ocenil, kdyby šlo tužkou rovnou kreslit a nemusel bych na ni přepínat v aplikaci, ale to chci asi hodně. Pravítko v aplikaci Poznámky je fajn.

Dále:
- musí umět splitscreen
- Když bude umět tabulky jako Word/Pages, tak má taky plus (prostě pages mi fakt ve všem vyhovovalo)
- psaní tužkou přes text (kroužkování, podtrhávání, zvýrazňování)
- zkratky klávesnice (command + b pro tučné písmo)

Hledal jsem se samozřejmě i tady na foru, ale těžko jde ty aplikace porovnat a navíc tehdy ještě iPad pro s tužkou nebyly.

Nevím jak si s tím poradí Office od Microsoftu

Děkuju za každou radu :-)

Odpovědět