INOreader

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

INOreader

Příspěvek od pegas »

Za mě doporučuji InoReader, zkusil jsem hodně RSS čteček a zakotvil u této. Skvělá crossplatformová apka, mám ji na Win, iOS i Androidu.
https://itunes.apple.com/us/app/inoread ... 55414?mt=8

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Mr. Reader

Příspěvek od rony »

a mozes to porovnat alebo si Mr. Reader nevidel? K Inoreader by sa hodilo vlakno, kde by som polozil par otazok k tej multiplatformnosti.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Mr. Reader

Příspěvek od pegas »

Mr. Reader jsem nezkoušel, mám už téměř 2 roky Ino, ale když to porovnávám podle popisu, tak mi nepříjde, že by Mr. uměl něco víc, než Ino. Navíc u Ino je možný zvýšit polling interval, vytvářet pravidla, skupiny a OPML subscription, POZOR - neplést si s importem OPML souboru (The OPML subscriptions feature allows you to subscribe to lists of feeds shared by other people on the Internet. These feed lists are generally referred to as reading lists or blogrolls. Any feed list published in the OPML file format can be subscribed to using Inoreader).

Rony, pokud by tě zajímalo více o Ino:
http://blog.inoreader.com
http://forum.inoreader.com
Naposledy upravil(a) pegas dne čtv říj 01, 2015 9:15 am, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: INOreader

Příspěvek od rony »

Takze, otazky:

1. ked si precitam polozku na jednom zariadeni, tak sa javi precitana aj na vsetkych, ano/nie?
2. ma nejake funkcie, ktore by stalo za to vyzdvihnut? priklad: ma smartfiltre, ma moznosti, ktore ine citacky nemaju a pod.
3. ma nejake vlastnosti, ktore by stalo za to vyzdvihovat? Je napriklad najrychlejsia cojaviem pri nabehu, najrychlejsie obnovuje obsah atd.
4. ma nejake vlastnosti, ktore su obtazujuce ale vyvoj aplikacie to promptne riesi?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: INOreader

Příspěvek od pegas »

ad 1. ano
ad 2. polling interval boost (10 feeds free), OPML subscription, filtry, skupiny, variabilní zobrazení (pouze nepřečtené, nové, všechny atd.)
ad 3. dtto ad 2. + rychlejší než Feedly a bývalý Google Reader, celkově přívětivější ovládání (můj subjektivní dojem)
ad 4. nevím o nich

Doporučuji se podívat na how-to a new features z odkazu výše.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: INOreader

Příspěvek od rony »

No ja som o nej nevedel, zacal si ju propagovat, takze sa rovno pytam. Zatial mi vychadza, ze nie je nijako zvlast vynimocna (neber to negativne, len asi nema nic, co by ju stavalo daleko vyssie samozrejme okrem subjektivneho pohladu pouzivatela).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: INOreader

Příspěvek od pegas »

Souhlas, obliba (čehokoliv), je subjektivní záležitost ;-)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: INOreader

Příspěvek od rony »

Preto som ta vymedzil do noveho vlakna, kedze si bol offtopic - pytal som sa tych, co to uz maju kupene.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Inoreader - RSS čtečka

Příspěvek od mirmo80 »

Nejako mi posledné dni blbne Reeder 3. Keď chcem stiahnuť celý článok, vyhodí hlášku readability error, please try again. Robí to pri všetkých článkoch, všetkých odoberaných kanáloch v iPhone aj v iPade. Skúsil som reinstal appky no nič. Raz sa to už stalo, no trvalo to len 1-2 dni. Teraz je to nejako dlho. Je na tom niekto rovnako?
Príp. akú alternatívu za Reeder odporúčate? Za posledné obdobie má u mňa viac problémov a prestáva sa mi to páčiť.

Dík
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne pon pro 19, 2016 7:24 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Aplikace svoje téma již má. Sloučeno.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Reeder [Appstore - 2,39?] - RSS čtečka

Příspěvek od pegas »

Jednoznačně Inoreader, vyzkoušel jsem jich mraky a zůstal u této.
https://itunes.apple.com/us/app/inoread ... 55414?mt=8

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Inoreader - RSS čtečka

Příspěvek od mirmo80 »

Vidím, že som ju už mal. Vyskúšam teda znovu.

Dík
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

casesik
Host
Host
Příspěvky: 126
Registrován: čtv pro 11, 2014 11:53 pm

Inoreader - RSS čtečka

Příspěvek od casesik »

Buď inoreader a nebo newsify oba dva považuji za špičku.

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Inoreader - RSS čtečka

Příspěvek od bedo. »

Tiež som niekedy používal Reeder, ale je to už niekoľko rokov, čo som prešiel na kombináciu Flipboard + feedly a nesťažujem sa.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: INOreader

Příspěvek od mirmo80 »

Ahoj, odoberate niekto cez inoreader lsa? Posledne dni mam s nimi problem. iPad aj iPhone, appka aktualna, iOS aktualny. Skusil som kanal odstranit, nieco dotiahne ale potom zase nic. Posledne feedy su zo vcera. Napisal som nejakemu ich adminovi, no ziadna odpoved.
Dik
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: INOreader

Příspěvek od mirmo80 »

Prosim vas, kto pouzivate tuto rss citacku, co znamenaju tie cervene a cierne symboly bleskov, ci co to je, pri niektorych clankoch? Je to tam od posledneho update a nejako na to neviem prist.

Dik
m
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: INOreader

Příspěvek od pegas »

Je to indikátor popularity daného článku. Více je to vysvětleno zde https://blog.inoreader.com/2019/11/new- ... ators.html Můžeš tedy články třídit podle popularity, pokud máš pro verzi.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: INOreader

Příspěvek od mirmo80 »

Oki, dik. A prosim ta, funguje ti automaticky tmavy rezim? Pretoze mne nie. V inych apkach bez problemov, takze nastavenia v iPhone asi budu ok, no v citacke nie. Az ked sa dotknem ciernobieleho kolieska, tak sa tema zmeni podla casu. A to v oboch smeroch.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: INOreader

Příspěvek od pegas »

Jo, ale ja mam nastavený night shift po cely den.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: INOreader

Příspěvek od mirmo80 »

Nemyslis nahodou tmavy vzhlad? Pretoze nightshift su teplejsie farby. Ja mam oba tieto nastavenia na “od zapadu po vychdo slnka”.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: INOreader

Příspěvek od pegas »

Jojo, tmavy vzhled. Pomotal jsem to. ;-)

Odpovědět