Automatické odesílání SMS

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
klakson23
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: ned bře 20, 2011 10:32 am

Automatické odesílání SMS

Příspěvek od klakson23 »

Zdravím všechny a zároveň prosím, jestli někdo nevíte o nějaké appce, která umí opakovaně v určitý čas sama odesílat SMS. Tzn aby mi odeslala třeba co 5 minut pořád to samé na jedno telefonní číslo :) Jo a aby to bylo bez reklam. Čistě text, který chci odeslat. Děkuji moc za rady, tipy.

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Automatické odesílání SMS

Příspěvek od TDa »

Workflow by to mohl umět..

Používám funkci že mám na ploše ikonku, na tu kliknu a dostanu na výběr ze svých kontaktů. U kontaktů mám i adresy kde kdo bydlí. Po vybrání kontaktu to dotyčnému pošle sms "Vyjíždím, jsem tam za X minut" (to "x" si aplikace sama zjistí podle současné polohy a adresy u kontaktu) a když je x větší než 35 tak mám nastavené aby mi to ještě spustilo navigaci. Takže je to hodně šikovné a hádám že toto by to mohlo umět taky :)

Ale na druhou stranu si nemyslím že je to aplikace pro každého, budeš se s tím muset pohrát

klakson23
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: ned bře 20, 2011 10:32 am

Re: Automatické odesílání SMS

Příspěvek od klakson23 »

Prostě to chci použít na jednu sms soutěž :) Prý čím více sms, tím větší šance na výhru a popravdě se mi nechce sedět a odesílat a odesílat a...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Automatické odesílání SMS

Příspěvek od rony »

prerobis
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

klakson23
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: ned bře 20, 2011 10:32 am

Re: Automatické odesílání SMS

Příspěvek od klakson23 »

"prerobis" jsem nenašel v appstoru ;-)
Kdyby to byla placená soutěž, tak do toho nejdu. Tyto sms se vztahují z předpacených smsek. Jelikož mám neomezené sms, tak je mi to jedno :) Mám to vyzkoušeno, poslal jsem ručně cca 500 sms a nic se mi neodečetlo, nic navíc neplatím :)

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Automatické odesílání SMS

Příspěvek od TDa »

"prerobis" jsem nenašel v appstoru ;-)


Nejsem si jistý jestli troll, nebo je to myšlené vážně ;D

klakson23
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: ned bře 20, 2011 10:32 am

Re: Automatické odesílání SMS

Příspěvek od klakson23 »

To byl fór, jelikož jsem se neptal jestli na tom vydělám či prodělám, ale ptal jsem se na aplikaci. ;-)

Odpovědět