iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od Gekko gecko »

Je sance ze bude siri-voice control nekdy komunikovat i v nasem jazyce?

EDIT:
I kdyz jak koukam tady: http://www.macrumors.com/2012/06/12/new ... r-devices/ SiRi je jen pro iPhone4S a 5 moje 4ka ji asi nedostane...
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od Barberry.pha »

Nekdy mozna komunikovat bude (asi se i ja drive naucim anglicky :D ) a jak jsi psal minimalni iphone pro Siri zustane ip4S.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Jorgas

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od Jorgas »

Bug spise nez OS, tak itunes: dnes se nezobrazuje u aplikaci, ktere mate koupene, ze je mate koupene... Pozorujete to take?

ipho4S
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 347
Registrován: úte bře 06, 2012 7:00 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od ipho4S »

Jorgas,u mna vsetko v poriadku.. az na to ze prestal zobrazovat update na viber... :D
iPhone 8 plus 256GB

Jorgas

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od Jorgas »

No me to ukazalo 0 updatu, coz je temer nerealne na to ze jsem dlouho neupdatoval...

Zrejme maji vypadek...

Tobe to ukazuje zakoupene a odinstalovane aplikace, ze je mas koupene?

ipho4S
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 347
Registrován: úte bře 06, 2012 7:00 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od ipho4S »

Jorgas ano, zakupene app ukazuje.. len update nieee...
iPhone 8 plus 256GB

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od Barberry.pha »

Mi to ukazuje normalne. Ale pise vice lidi ze maji zpomaleny a nekorekte fungujici appstore, itunes, mac appstore. Takze problem bude asi v techto dnech u applu. Hodne slev, hodne novych lidi, takze kazdy neco stahuje, pretizene servery.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od Gekko gecko »

S appstore větší problémy nemám, někdy je pomalejší, chtělo by to aby apple posílil flotilu serverů, ale nic tragického....třeba google play taky není poslední dobou žádný rychlík.
Co mě ale štve je, že když jsem ke svému ID přihlášený a třeba hodinu s iPhonem nic nedělám, odhlásí se a já musím udaje vyplnovat znova, pamatovat si je to neumí, žer bych priostě do okénka dvakrát kliknul a vyskočil poslední zadaný a je to neskutečně otravné.
Chápu že je to něco související s bezpečností, aby třeba do ruky nevzalo iPhone dítě, nestahovalo vše možné a tatínek by se pak nestačil divit o kolik je chudší, ale nejde to nějak nastavit? mám JB tak něco v cydii prosím, v normálním nastavení nic není a třeba stolní iTunes se chovají skoro stejně.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Jorgas

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od Jorgas »

!hodinu? Je to 15 minut nebo lze nastavit ze ma pozadovat heslo vzdy.

A od iOS6 uz to nechce heslo pri updatu a pri stazeni uz drive koupenych, jen pri kupovani novych.

Podle me kdyby to umoznili nastavit, tak by pak meli mooc reklamaci na vraceni penez a lidi by se naucili vracet aplikace (coz nyni zvladne max. 1 z 1000 apple lidi) a to by se applu asi moc nerentovalo :-)

Pravda, volbu pro koupeni Free aplikace bez hesla by tam dat méohli, no ale mezi zdejsimi moderatory je asi nazor, ze koupeni free aplikaci je kradez, takze koncim s hypotezami, proc to je tak ci neni jinak.

sima888
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: ned zář 18, 2011 6:13 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od sima888 »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat aktualizoval jsem si software na 6.1.2 ale nemám zde ikonku appstore, bohužel jsem si hned po aktualizaci udělal jailbreak tak nevím jestli tam byla i předtím nebo jestli to může být chyba jailbreku. Neví někdo jak nakupovat věci jinak přes telefon než abych to pokaždé musel pripojit k PC.

Děkuji za odpověď

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od Slimák »

Restore a znovu! :crazy: :o
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od Gekko gecko »

Je možnost nějak nstavit, nebo to řešit ext. aplikací, aby mi hudba hrála i do bondovky, tedy bezdrátového bluetooth handsfree?
Mám Jabra EASYGO, které stejně jako iP4 podporuje A2DP profil, takže když mi někdo volá, nastavená melodie, je slyšet jak ve sluchátku, tak v repro iphonu, jinak mi to ale nejde...
Kdysi jsem to používal ještě se starým BT HF sony ericsson a nokií E50, občas jsem si pouštěl "do ucha" mluvené slovo, na to je ta kvalita repro tak akorát.
Vím ale že u té nokie s HBH608 se v přehrávači zvolilo "hrát přes HF nebo náhlavní soupravu teď si nejsem jistý a pak to chodilo, přehrávač hudby v iP nic takového nenabízí, není na appstore jiný, co by to zvládnul?

EDIT:
Tak na podpoře JABRA/foru se píše, že easygo nepodporuje profil A2DP, mě ale vyzvánění v MP3 přesto do sluchátka hraje, používá patrně jiný, jak se jmenuje ale netuším...měl jsem za to že pro přenos hudby se používá jen A2DP
http://www.helpowl.com/q/Jabra/EASYGO/T ... sic/173971
http://www.helpowl.com/q/Jabra/EASYGO/T ... sic/114781
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Venc@89
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: stř kvě 15, 2013 2:33 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od Venc@89 »

Mě se občas na iP Touch 4G stává že když chci smazat aplikace tak podržím na ikonce kliknu na křížek a on se zatemní a až tak za cca 3s. mě teprve vyskočí okno pro potvrzení. Nestávalo se mi to vždy jen někdy.. Nic vážného jen postřeh :D

matosnek
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: pát čer 21, 2013 5:21 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od matosnek »

Výrazný nárast rýchlosti a podstatne nižšia spotreba batérie. Do updatu sme na 4s používali 5.1.1. Telefón teraz veľmi ožil .

Venc@89
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: stř kvě 15, 2013 2:33 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od Venc@89 »

Klokan s iphonem píše:Vypnul jsem a zapnul telefon a mám zase to původní Appstore co bylo v 5.1.1. :-)) Hurrááá

Cože ? :roll:

vertex
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 23, 2009 10:51 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od vertex »

Nechcem otvarat novu temu, tak sa opytam tu.
Mam 4s...vcera mi vypadol signal a pisal stale "vyhladavam".
Dnes som urobil restore z dfu a skoncilo to hlaskou error (-1).
Telefon ostal v recovery mode a neda sa mi ho z toho vykopnut.
Nemate nejaku radu, ako fixnut ten error a nahrat tam najnovsi iOS?

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od bedo. »

Len tak pre zaujímavosť, iPad 3 mi bežal pod iOS 6.0 bez prestávky takmer 3 roky. Už začal trošku blbnúť (napr. nešli spustiť Apple Numbers a Pages), tak som ho reštartoval, ale aj tak je to viac ako slušný výkon, nie?

Obrázek

Za mňa spokojnosť. :-)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od mirmo80 »

Cez akú apku to, prosím ťa, pozeráš?

Dík
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Příspěvek od bedo. »

Volá sa "Activity Monitor Touch" od "HandyPadSoft", ale na novších iOS-och už nefungovala a ani už myslím nie je dostupná v App Store.

Odpovědět