Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
iMaverick

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od iMaverick »

Me taky nechodi mail ze seznamu. Gmail jede vyborne. :)

Hape
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 687
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:58 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Hape »

Mě nějak taky nechtějí chodit maily ze seznamu :-(, nebo jen někdy,když je ručně otevřu, ale, že by se mi ozval telefon sám, to ne ! Nevím,kde může být chyba????
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od H0NZ1K »

to musis nastavit ;)

fetch new data>Every 15 Minutes :)...

a potom se ujisti jestli mas na mailu nastaveny Fetch

Hape
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 687
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:58 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Hape »

Takže tlačítko PUSH v Plánech má být zapnuto nebo vypnuto? A to Fetch znamená co, nebo kde se to nastavuje, možná jen hovoříme jinou řečí, já mám iP počeštěný :-), kde najdu to nastavení fetch na mailu?
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6

dj-tony

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od dj-tony »

zddravím, chtěl bych vedet proč mi nejdou odesílat maily, když sem postupoval podle navodů.. ukazuje mi to toto...

Obrázek

nevíte co s tím? mám email od centrum.cz a O2

Hape
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 687
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:58 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Hape »

Nevím jak u centrumu a O2, ale mě u Vodafone nešly odesílat maily (mám email na seznamu.cz) a na stránkách VodafoneCZ jsem našel , že server odchozí pošty musí být smtp.vodafonemail.cz. A teď vše šlape. Zkus se podívat na stránkách O2....
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6

sojkap

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od sojkap »

nejde mi odosielat email . ako mam nastavit postu na odoslanie pre atlas.cz. ostatne v poriadku len nejde odoslat.

ExEricss
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: ned dub 20, 2008 5:41 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od ExEricss »

Já už se děsil, že si kvůli emailům v iPhonu budu muset vytvářet nějakej další email, ale nastěstí mi chodí jak odesílání tak přijímání... A to přes POP3 (imap nejede) a maily mi to ze serveru nemaže - když si to tak nastavím...
L575@email.cz (POP3 nastavení dle Seznam) + SMTP Vodafone...
Dal bych sem screeny s nastavením, ale píše mi to, že byla dosaženo maximální velikosti příloh - teda nevím, co je na příloze o "velikosti" 25,7kB velkého... :lol:

benedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 432
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od benedy »

Já třeba nedokážu pochopit jak je možné že kamarádovi na iPhonu seznam chodí naprosto v pohodě i s protokolem pop3 a mne ne,ale porád se tu bude se mnou někdo dohadovat jako třeba Tady a přesvědčovat o něčem jiném!
Fórum je od toho abychom si tu pokecaly o problémech které nás doprovázejí a td. ale místo toho mne tady neustále někdo jen napomíná aniž bych pochopil PROČ!

sojkap

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od sojkap »

ja mam vsetko nastavene tak ako to tu bolo popisane ale odoslat email sa mi nedary. primam vsetko v pohode ale odoslat ani bohovi
ExEricss píše:Já už se děsil, že si kvůli emailům v iPhonu budu muset vytvářet nějakej další email, ale nastěstí mi chodí jak odesílání tak přijímání... A to přes POP3 (imap nejede) a maily mi to ze serveru nemaže - když si to tak nastavím...
L575@email.cz (POP3 nastavení dle Seznam) + SMTP Vodafone...
Dal bych sem screeny s nastavením, ale píše mi to, že byla dosaženo maximální velikosti příloh - teda nevím, co je na příloze o "velikosti" 25,7kB velkého... :lol:



Premazane od OT. Honzik daj si pozor tvojich postov je sice hodne ale su naozaj len OT a OT! dodo

Matous

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Matous »

Taky nedokazu pochopit, jak je mozne, ze funkcne nastaveny klient , ktery fungoval, prestane ze dne na den chodit. Vypada to ze se prihlasi (nevyhodi zadnou chybovou hlasku) ale novy email uz nestahne ani neodesle :( :? :?: :?:

3mir

Nastavení CZ emailu (Centrum.cz + O2)

Příspěvek od 3mir »

Konečně si mi podařilo nastavit odchozí sever pošty u O2. Trvalo mi to jen asi 3 hodiny intenzivního hledání a zkoušení. Nakonec to má vypadat takhle:

Adresa: smtp.o2active.cz
Jméno: Nevyžadováno
Heslo: Nevyžadováno
Použít SSL: 0
Autorizace: Heslo
Číslo portu: 25

A voto to ide

Na stránklách o2 nic nehledejte, bo tam nic není. Teda alespoň já tam nic nenašel

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od siana »

Potvrzuji take u Vodafone funkcni mail na Seznamu s nastavenim odchoziho serveru na smtp.vodafonemail.cz, SSL vypnute, autorizace heslo, port 25
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

gm10

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od gm10 »

Já jen napíšu toto-pro email na seznamu:
Nastavoval jsem v iphonu dva účty na seznamu a to naprosto ve stejných parametrech.Jedne fungoval,druhý ne.Po smazání a opětovném zadání všeho naprosto funguje :D .Takže pokud jste si jistá,že máte vše dobře nastaveno,je třeba mít trpělivost a zkoušet..... :) Jinak port se nastavuje automaticky a v porovnání se dvěmi účty je vždy jiný.

Rapyjer

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Rapyjer »

Ahoj, snažím se to nastavit pro centrum.cz u O2, ale vůbec mi to nejde. Navíc můžu zadat jenom outgoing/incoming server a název účtu s heslem. Nemám tady nikde nastavování SSL a portu, jak tady všichni píšete (aspoň jsem to nenašel). Zkoušel jsem tam dát pop3.centrum.cz a smtp.etmail.cz, ale pokaždý mi to napíše něco ve smyslu, že se nemůže spojit se serverem smtp.etmail.cz ...

factus

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od factus »

Dobrý den. Potřeboval bych rozchodit email účet na Tiscali. Synchronizoval jsem ho přes iTunes z Outlooku a ten jediný mně nejde. Jinak Seznam, Gmail i Hotmail na jedničku. :|

benedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 432
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od benedy »

factus-mne ten seznam prostě nechodí!

factus

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od factus »

Ani odesílat nebo přijímat ?

benedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 432
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od benedy »

Pouze příjem,odesílání pracuje v poho!

factus

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od factus »

Já jsem to synchronizoval přes Outlook, ale pořád mně nefungovalo odesílání mailů u Seznamu. Tak jsem to udělal podle tohoto návodu, který už sem někdo psal, jen jsem si ho upravil a všechno frčí jak má:

Informace o účtu:
Jméno: mé jméno
Adresy: muj email
Popis: pop3.seznam.cz

Příchozí:
Adresa: pop3.seznam.cz
Jméno: část emailu před zavináčem
Heslo: heslo
Port: 995
SSL: ano

Odchozí:
Adresa: smtp.seznam.cz
Jméno: část emailu před zavináčem
Heslo: heslo
bez použití SSL
Autorizace: heslo
Číslo portu: 25

Pokročilé:
bez použití SSL
Autorizace: heslo
Smazat ze serveru: nikdy
číslo portu: 110

Ještě jsem přes WinSCP změnil práva na 0777 pro celou složku MAIL, protože se mi nestahovaly nové emaily.

benedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 432
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od benedy »

factus: Po tvé zprávě a popisu nastavení to u mne nyní vypadá takhle-

První pokus
Obrázek

A potom při pokusu po uložení takto

Obrázek

A vše jsem udělal tak jak si napsal.

factus

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od factus »

A v nastavení účtu, tím myslím na Seznamu to máš nastavené ? Protože já si pamatuju, že jsem si to musel přenastavit - nesynchronizovalo se mi to s Outlookem. Jinak něco obdobného mně to dělá u Tiscali serveru, ale tam může být jen nějaká blbost, bohužel sem ještě nikdo zkušenosti z Tiscali serverem nepsal, takže nemůžu porovnat.

murder
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon čer 09, 2008 8:41 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od murder »

No já tam vidím chybu v "imap" účtu, Seznam v imap zatím nejede od začátku ho musíš nastavit jako pop3
Obrázek

Informace o účtu:
jméno: XY
Adresy: x.y@seznam.cz
Popis: co chceš

Server příchozí pošty:
adresa: pop3.seznam.cz
jméno: x.y
heslo: ......

Odchozí server:
smtp:smtp.seznam.cz
jméno x.y
heslo: stejné jako u příchozí

Pak dáš uložit, docela dlouho bude ověřovat, pak vyskočí okno, že nelze připojit přes SSL tak klikni na NE nebo bez SSL (nevím jak to je přesně)
pak opět ověřuje no a nakonec je funkční mail na seznamu.

Důležité je přepnout to na tom obrázku na POP, jinak to nechodí, přepnout to lze po prvním napsání po vytvoření jména adresy a hesla. Zpětně to změnit nejde musíš účet smazat a založit znova...

Pokud se ti to nepovede tak udělám foto-návod od začátku až do konce.

EDIT: jinak já používám gmail a ne něj si přeposílám veškerou poštu ze všech svých účtů, imap funguje 100% a líbí se mi i možnost nastavení jakýchsi virtuálních schránek, takže mám poštu rozsortovanou podle svých emailů a když odpovím na takovýto mail tak odpověď přijde z toho správného a ne z gmail. Takže super ovládání a funkce... jo a poslední pro neznalé gmail je už i v češtině.
Obrázek

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Tony1 »

Čau už jsem zde jeden příspěvek psal a je mi líto všech co se s tím nastavování moří 3 a více hodin, a vážně nevím jak to lépe popsat, tak bych každému navrhnu to ať si zkusí nastavit stahování pošty v Outloku a pokud mu vše bude fungovat jak má a pošta se bude stahovat a odesílat tak to celé nastavení opsat do iPhonu jen zduraznuji a ne poprvé už to tu bylo mnohokrát vzpomenuto, že SMTP to je odesílání se musí nastavit dle připojení, čož znamená pokud používáte
T-Mobil - smtp.t-email.cz:25 v pokročilých- bez SLS, smazat-nikdy
100% funkční používám na tři mejlové adresy
Vodafone- smtp.vodafonemail.cz:25 bez SLS, smazat nikdy
O2 nevím nepoužívám stačí infolinka a operátor informuje.
Dále jsem někde v návodu od pesulap viděl v "smtp:" prostě dvojtečka tam nemůže být to nikdy nepojede.
a pokud používáte wifi třeba, tam kde je free nebo doma, tak zase při tomto nastavení mejl jen přijmete, ale neodešlete, jedine přeš gemail, tam snat jde smtp bez poskytovatele internetu. Podmínka je zkoušet a zkoušet jinak když tak písněte zprávu a pokud budu moct rád poradím třeba i po ICQ.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

murder
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon čer 09, 2008 8:41 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od murder »

Právě kvůli různým typům připojení, je výhodnější použít smtp poskytovatele mailu u seznamu to je smtp.seznam.cz s jménem a heslem jako u přihlášení do mailu. Jinak u O2 to je smtp.etmail.cz bez zabezpečení a hesel.
Obrázek

benedy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 432
Registrován: čtv srp 28, 2008 6:43 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od benedy »

Tak když už jsem si zprovoznil Emailovou schránku na iPhonu přez Gmail tak se mi vyskytla chybička.
Při stažení prvního emailu mi zahrál stahovací tón ale potom už ne,ani po restartu už se neozvaltón stažení emailu a všechny zvuky mám zapnuté tak nevím jestli zase Já dělám někde chybu!

dojan
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv bře 19, 2009 2:00 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od dojan »

pomoc nevim co je špatně... návod je pro blbce a mám vše zadáno samozřejmě dobře,
přesto při odeslání zprávy mi to píše:

the connection to the outgoing server "smtp.seznam.cz" failed


:cry:

eisy

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od eisy »

Seznam je jeden z nejde....sich poskytovatelu emailu (o jejich vyhledavaci ani nemluvim), jdete na gmail.com nebo na neco takoveho a ze seznamu si to nechte preposilat....

bodka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 342
Registrován: pon zář 01, 2008 7:54 am

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od bodka »

ako som uz pred casom pisal, pouzivam bezproblemovo 3 mailove konta na iP.
Bez akehokolvek zasahu mi prestalo odosielat postu konto Chello.sk
vypisovalo:
Cannot sent mail
One of the recipient addresses was invalid.

Samozrejme, ze adresy boli OK a dokonca i reply na prijatu postu na tomto konte nefungovalo

Aktualne spravne nastavenie SMTP pre chello.sk je:
host name: mail.chello.sk
user name: meno (BEZ @chello.sk)
SLL: vypnute
Autentication: password
server port: 25

Mozno to niekomu pomoze :-)
iPhone 3G, 16 GB, verzia 4.0.1 > 3.1.3, JB
iPhone 4, 32 GB, 5.1.1 Orange
iPad Retina 4th, 32GB, wifi, 6.0.

f.a.n.o

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od f.a.n.o »

mate nekdo prosim FW 3.0 a frci vam mejl? muzete sem hodit vase nastaveni? nejlepe pro centrum.cz ? THX :wink:

EDIT:

Tak po nastaveni jak ma na screenech Murder, tak po restartu mi to zacalo chodit ... takze OK na FW full 3.0.

Edituj svoje příspěvky, tak jak jsem to udělal teď za tebe. toncek

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od djha53k »

No mi zas uz par dni nefunguje pop3.centrum.cz prej pripojeni se nezdarilo :roll:
pritom to mam nastaveny furt stejne, jen sem povysil na FW3.0, ale jeste cca 3-4dni po upgradu to fungovalo OK.

Nemate s tim nekdo zkusenosti?
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Beavers »

Vykašli se na všechny mailové účty a přejdi na GMail. Tam můžeš nasměrovat veškeré účty, co máš a půjdou ti všechny do iPhone. Spolehlivě, suprově. V odkaze najdeš návod na zavedení účtu u GMailu. Já to používám také a k nesmírné spokojenosti díky spolehlivosti. Ale více se dočteš v tom návodu.
viewtopic.php?f=13&t=17523

tomminno90

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od tomminno90 »

Souhlas s Beavers, taky jsem nad tím dlouho dumal. Nejlepší cesta.

Necituj příspěvek hned nad tvým. toncek

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od djha53k »

Beavers: no to je sice hezky, ale mam k tomu dve vyhrady.

1) nemam rad dyz mam vsechno na jednom miste, preci jenom velkej bratr je vsude :(

2) potrebuju na odpovidat na ruzne emaily z ruznych emailu, tedy z tech na ktery ten email prisel
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Beavers »

1. No comment
2. Pokud by to nebylo tvoje tajemství, že bys měl novou odesílací adresu, např. někdo@gmail.com, tak můžeš odpovídat na jakýkoliv mail z iphone. A v počítači si navolíš, odkud má být tvůj mail odeslán.
(3.) Nikdo tě nenutí, abys to udělal tak, jak jsem doporučoval. Já jen říkám, že GMail podporuje také iPhone, což je veliká výhoda.[/quote]

SSORG
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: sob lis 22, 2008 10:30 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od SSORG »

Ma někdo problem s nastavenim POP3 na fw 3.0 ?Nejde mi to v nastaveni.Stale tam mam jen IMAP.I když mam na gmailu nastaveno na POP 3.Ďekuju za pomoc.

sakal_dv

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od sakal_dv »

Ludkovia mam taký problém nejde my nastavit mail konto.
Používam mailovú schránku mail.warxtreme.com/src/login.php
od squirrelmail.org/index.php a nemôžem to spojazdniť...
vždy my vzhodí toto...
Obrázek

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Beavers »

SSORG píše:Ma někdo problem s nastavenim POP3 na fw 3.0 ?Nejde mi to v nastaveni.Stale tam mam jen IMAP.I když mam na gmailu nastaveno na POP 3.Ďekuju za pomoc.


Máš nastaven GMail v iPhone jako jediného poštovního klienta? Zkus to udělat podle mého návodu. Já mám taky POP3 (kvůli tomu, že používám Outlook a v něm mi to udělalo další skupinu složek pro GMail - to ovšem vysvětluji ve svém návodu).

Klodenkaa

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od Klodenkaa »

mne nejde centrum.sk, takisto mi vypisuje chybu, ak by mal niekto presny navod, tak prosim odporucte nieco. Ked to robim podla navodu na cesky centrum, tak to takisto neslape. Dakujem

dr.mutant

Re: Nastavení CZ emailu (Atlas.cz, Seznam.cz, Centrum.cz, atp.)

Příspěvek od dr.mutant »

Moje tipy nastavení CZ emailu a emailu z vlastní domény (rozhraní Google),
vše konečně funguje, jak má:

1/Seznam.cz a Email.cz:
Při verifikaci klikněte na "zkusit i bez SSl", server pak sám nastaví tyto údaje: SSL:On, Authentication:Password, Port:995

U SMTP serveru nenastavujte telefonního providera (VF), ale vždy smtp.seznam.cz. Telefon si sám nastaví telefonního providera do sekundárního SMTP, který musí být zapnutý. Tj. zapnuté SMTP budou např. Seznam i VF.

Pokud provádíte změny v nastavení účtu po prvotní verifikaci, tyto změny se projeví vždy a jedině po restartu iPhonu.

2/email z vlastní domény (rozhraní Google) se nastavil bez problému po kliknutí na políčko Gmail v průvodci. Při nastavování Gmailu "ručně" se mě nikdy nepodařilo účet rozběhnout. Pokud provádíte změny v nastavení účtu po prvotní verifikaci, změny se projeví i bez restartu iPhonu.

http://napoveda.seznam.cz/cz/jake-jsou-adresy-pop3-a-smtp-serveru.html

http://www.adobe.co.uk/products/acrobat/readstep2.html

http://www.techforum.cz/ptejtese.php

Odpovědět