O2TVGUIDE = televizní program českých tv stanic :) "konečně"

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
mikro

Re: O2TVGUIDE = televizní program českých tv stanic :) "konečně"

Příspěvek od mikro »

Taky nezůstávám pozadu. Taky mam v iP už nahráno :-). Co mi ale přijde, že je to vzaná forma TV program z webu 365dni.cz a předělaná do aplikace na iP. Ale jinak fakt good. Je dobrý, že je tam v podstatě snad každá TV co se dá jakýmkoli způsobem přijmout v republice.

lerchz
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: čtv črc 17, 2008 3:20 pm

Re: O2TVGUIDE = televizní program českých tv stanic :) "konečně"

Příspěvek od lerchz »

No ja s tim mam problem. Mam 2.2 a hlasi mi to Error Domain=NSURLErrorDomain Code=-100 Userinfo=0x199dc0"timed out". Nevite nekdo co s tim ?

pc_master

Re: O2TVGUIDE = televizní program českých tv stanic :) "konečně"

Příspěvek od pc_master »

Pokud jde o tuhle aplikaci je to asi ta nejlepší věc co ze strany O2 Telefonica resp. bývalého Českého Telecomu za ta léta vzešlo... Souhlasím, že by se hodil Offline režim (částečně mi však funguje aktuální den) aniž bych byl na netu. A co hlavně pokud vím, že např. v pátek se bude v 21:25 vysílat Star Wars Episode III (příklad :-) tak by měla v tom programu byt možnost jakéhosí budíku aby mě to upozornilo např. hodinu předem... Divím se tomu, že tam dali pouze možnost upozornit e-mailem...a nepropojili to s kalendářem....hmm no škoda

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: O2TVGUIDE = televizní program českých tv stanic :) "konečně"

Příspěvek od Apache23 »

no a to je presne to ocom tu hovori rony a co bolo v aplikacii Tevee pre fw 1.x ! Preto este dufam ze ci uz a&a team alebo alex-alex samotne dotiahnu podobnu app do konca.
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: O2TVGUIDE = televizní program českých tv stanic :) "konečně"

Příspěvek od rony »

O2TVGUIDE je priznajme si slaby pribuzny aj toho mnozstva TVGUIDE aplikacii v appstore! Chvalim jedine fakt, ze su tam nase TV stanice, zvysok... Pre prakticke pouzitie skoro nepouzitelne - obcas nakuknut v zufalosti, to sa da ale mat to na stole a cely vecer to pouzivat, to sa skoro neda.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mikro

Re: O2TVGUIDE = televizní program českých tv stanic :) "konečně"

Příspěvek od mikro »

lerchz píše:No ja s tim mam problem. Mam 2.2 a hlasi mi to Error Domain=NSURLErrorDomain Code=-100 Userinfo=0x199dc0"timed out". Nevite nekdo co s tim ?

A kdyz si tu aplikaci otviral, tak si byl pripojeny na net? Ja mam pocit, ze me to tuhle hlasku vyhodilo, kdyz sem nebyl na netu pripojeny a asi den nebo dva sem ten program neaktualizoval.

ElMagico

Re: O2TVGUIDE = televizní program českých tv stanic :) "konečně"

Příspěvek od ElMagico »

Len by som sa chcel opytat, ci tato aplikacia funguje aj na iTouchi...ak ano tak aj na akej verzii..
Dakujem predom!

mikro

Re: O2TVGUIDE = televizní program českých tv stanic :) "konečně"

Příspěvek od mikro »

Tvuj dotaz je bezpredmenty, protoze co vim, tak neni jedina aplikace co by fungovala na iPhone a na iTouche ne. Jedine snad aplikace pro iPhone na spravu SMS, hovoru apod, ty vlastne taky fungujou na iTouch, ale je naprosto zbytecny je na nej instalovat. A pokud to chces potvrdit, tak ano funguje tahle aplikace i na iTouch, protoze ji na nem mam instalovanou.

Odpovědět