Video do iphone (PC i MAC)

leeo

Video do iphone (PC i MAC)

Příspěvek od leeo »

//edit: tak se ze mě stal MACista, takže verze pro mac:

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/270396570/Xilisoft.Video.Converter.Mac.3.2.55.10.14.rar
Heslo: chevrosky


pro windows doporučuju Xilisoft Video Converter Ultimate 5.1.24 CZ:

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/248807033/RaK-XVCU_CZ.rar



starý post z r. 2007:-)
Převaděč videa pro iPhone - zatím nejlepší co jsem měl možnost vyzkoušet (+ringtone maker):

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/64122602/ipc_ipr.zip


bez hesla, enjoy
Naposledy upravil(a) leeo dne pon říj 19, 2009 9:34 pm, celkem upraveno 2 x.

Jerry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 21
Registrován: čtv říj 18, 2007 3:14 pm

konverze videa + titulky

Příspěvek od Jerry »

Cau vespolek, shanim nejaky program ktery mi dokaze konvertovat video i s titulkama do mp4 resp. formatu ktery mi iPhone prehraje, poradte nekdo. Diky

leeo

Příspěvek od leeo »

pokud mas codec pack all-in-1, nebo cokoli, co ti soupne titulky v media playeru rovnou, tak kdyz to timhle prevedes, zustanou tam (natvrdo v obraze). jinak nevim - myslim ze nic takovyho jako separe zobrazovani titulku neni mozny.
btw to je chces na tom displeji fakt cist? :-)

Jerry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 21
Registrován: čtv říj 18, 2007 3:14 pm

Příspěvek od Jerry »

:lol: obcas pro kontrolu, ale hlavne kdyz na chalupe pripojim iPhone k televizi a chci koukat na nejakej film, tak se titulky hodej. Jinak dik za radu.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Iphone

Příspěvek od Julek »

Tak jsem program stáhl. Děkuji za něj, tedy nemam moc času na sledování videa ale Red Dwarf je povinnost :)

ionas

Re: Iphone

Příspěvek od ionas »

Julek píše:Tak jsem program stáhl. Děkuji za něj, tedy nemam moc času na sledování videa ale Red Dwarf je povinnost :)


:::!!!RESPECT TO RED DWARF!!!:::

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Příspěvek od Gounes »

Hejlepsi je stejne DEXTER a HEROES :P :P :D :D

tom.hasa

Příspěvek od tom.hasa »

leeo píše:pokud mas codec pack all-in-1, nebo cokoli, co ti soupne titulky v media playeru rovnou, tak kdyz to timhle prevedes, zustanou tam (natvrdo v obraze). jinak nevim - myslim ze nic takovyho jako separe zobrazovani titulku neni mozny.
btw to je chces na tom displeji fakt cist? :-)

ahoj prosim te stahl sem programek jak radis ale kdyz chci pridat novy soubor ( direct show ) aby se nacetly titulky tak kdyz dam grabovat tak se mi grabne jen zvuk.Takze zady obraz a uz vubec itulky.Nevis cim to je? potrebuju nejak nagrabovat serial s titulkama.dik za radu

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

>Gounes: vliv qrb se nezapre :P ..

>all: jaky kodek pouziva iphone pro prehravani, resp. jakym koderem video 'zabalit'? Mam rad, kdyz mam nad kompresi videa kontrolu, hlavne co se tyce datovych toku, takze bych rad pouzival VirtualDUB. Vi nekdo? Uplne idealne pokud by byla podporad divx ci ogg/ogm, ale (pouze tusim) ze to bude diky hw jen mp4-avc (h264) ..

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Příspěvek od Gounes »

spachal píše:>Gounes: vliv qrb se nezapre :P ..

>all: jaky kodek pouziva iphone pro prehravani, resp. jakym koderem video 'zabalit'? Mam rad, kdyz mam nad kompresi videa kontrolu, hlavne co se tyce datovych toku, takze bych rad pouzival VirtualDUB. Vi nekdo? Uplne idealne pokud by byla podporad divx ci ogg/ogm, ale (pouze tusim) ze to bude diky hw jen mp4-avc (h264) ..



tusis spravne a snad budouci firmware ukaze co dal :lol:

hop
Host
Host
Příspěvky: 101
Registrován: stř lis 07, 2007 12:39 pm

Příspěvek od hop »

Xilisoft prográmek je super, ale neumí převádět DVD do iPhonu (i s titulky). Nemáte někdo nějaký takový sw?

BigL

Příspěvek od BigL »

Ja pouzivam DVDFab nem lze DVD prevest na mpa uplne v pohode :-)

murgas

Příspěvek od murgas »

Chlapi potreboval bych klic k iphoneringtonemaker...je to jenom trial anevim kde mam najit key...diky moc za pomoc :oops:

hop
Host
Host
Příspěvky: 101
Registrován: stř lis 07, 2007 12:39 pm

Příspěvek od hop »

Mohl by prosím někdo poradit se zmíněným problémem při převodu filmu s titulky přes FFDshow a Xilisoft konvertor?

Mám stejný problém, když se mi normálně ve WMP přehrává film korektně i s titulky v obraze, ale z Xilisoftu mi leze jen audio...

Díky za pomoc.

step.i

Re: Video do iphone

Příspěvek od step.i »

leeo píše:Převaděč videa pro iPhone - zatím nejlepší co jsem měl možnost vyzkoušet (+ringtone maker):

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/64122602/ipc_ipr.zip


bez hesla, enjoy



hele a kdyz si stahnu tenhle program budu moc treba nahrat dvdcko do pc a pak uz rovnou do iphonu bo jak ?????

step.i

Příspěvek od step.i »

chtel jsem se zeptat kde najdu potom nejaky film v iphonu kdyz si ho tam nahraju ???

mylan
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 116
Registrován: pon lis 05, 2007 11:16 am

Příspěvek od mylan »

> iPod > Videos :wink:

LukeUp
Host
Host
Příspěvky: 72
Registrován: stř lis 14, 2007 11:21 pm

Příspěvek od LukeUp »

Když chci převést film přes DVD Fab, tak jaké mám dát rozlišení snímku, aby to bylo přes display iPhonu co nejlíp? Děkuju :wink:

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Nejlepsi je vzdy 'nativni' rozliseni, tedy pro iPhone 480x320 (pripadne pomer 3:2 v nasobcich osmi px). Mam dojem, ze maximalni rozliseni pro iphone je 640x480. Pokud Te to opravdu zajima do hloubky, pouc se treba zde :)

* http://www.ilounge.com/index.php/articl ... esolutions
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Tak mi to nedalo a napsal jsem clanek na tema prevodu videa, vice zde:
* http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?p=3358#3358
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

ja pouzivam na konverzi primo z DVD tohle: Xilisoft.DVD.To.iPhone.Converter.v4.0.88.0926

Moznosti nastaveni bohate(prakticky vse...) vysledek skvely,kvalita perfektni.

tomass

Ach ten převod videa

Příspěvek od tomass »

spachal píše:Tak mi to nedalo a napsal jsem clanek na tema prevodu videa, vice zde:
* http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?p=3358#3358


Návod vypadá na první pohled tak jasně, že jinak to snad ani nemůže jít...jenže když to dělám JÁ, tak z původních 800MB je zase 800MB a navíc se objeví tato hláška: <span size="larger" weight="bold">can´t open "C:\Users\Tom\??\avidemux/crash.js":22 (Invalid argument) </span> potom Fatal error a pak "Click OK to generate debug information. This may take a few minutes to complete." Kliknu na OK a celý převáděcí program avidemux spadne a zmizí. Co dělám špatně?! :? Díky, pokud někdo znáte odpověď.

jigaboo

Příspěvek od jigaboo »

LukeUp píše:Když chci převést film přes DVD Fab, tak jaké mám dát rozlišení snímku, aby to bylo přes display iPhonu co nejlíp? Děkuju :wink:

Dvd fab má pri nastavení přistroje do kterýho to chceš přimo kolonku iPod a vedle ní kolonku kde si můžeš vybrat Touch...iPhone atd. kde je vše přednastavený . Teda aspoň platinum to má

michal33

prevod videa do pres itunes

Příspěvek od michal33 »

chtel jsem si stahnout video do iphonu pres ituns i kdyz jsem jej zconvertoval a potom uspesne pretahl do iphonu tak se mi jej podarilo spustit ale nikdy mi nesel zvuk nevim proc muzete mi nekdo poradit?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: prevod videa do pres itunes

Příspěvek od rony »

zvuk je v kodeku, ktory proste iphone neovlada. pri konvertovani vyber iny zvukovy kodek napr. AAC
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Stanlly

Příspěvek od Stanlly »

mylan píše:> iPod > Videos :wink:


prosimte jak nastavit tu cestu do iphone do itunes to tam mam ale kdyz to chci prevest ten film z pc do iphone tak je problem ze nenajdu tu slozku vide. Jestli muzes podrobne popsat jak to transfernout dekuju moc :idea:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

Stanly - tvoj problem je skor v lenivosti :-)

1. video musis vlozit do iTunes na PC. Ak ho iTunes akceptuje (musi mat vhodny format, napr. divx nezoberie a musis ho najskor skonvertovat na m4v format - NEPYTAJ SA CO JE M4V, HLADAJ!!!)

2. ked ho uvidis v iTunes, tak pripoj iPhone, ked sa objavi v lavom stlpci, klikni tam, a potom najdi zalozku Video, tam zafajkni aby sa ti dane video prenieslo do iPhone

3. vybavene mas ho tam ked zosynchronizujes

4. v iPhone otvor "iPod", klikni na Video a spusti sa

Zvysok problematiky najdes uz urcite napisanu v tychto forach, takze klikni na Hledat a HLADAJ a ak nevies co presne, tak si prebehni jednotlive temy jednu za druhou.

Ked som mohol ja stravit mesiac citanim internetovych for, mozes kludne aj ty :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ZIE
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: sob dub 19, 2008 9:03 am

Re: Video do iphone

Příspěvek od ZIE »

Zdarec Borci tak si už taky užívám iphona v celé jeho parádě ale s jedinou vadou na kráse když si chci předělat video do formátu pro iphon tak my vždy vyleze soubor bez přípony (dělám to v avidemux) dle návodu na fóru pokud video převedu v jiném programu který mi avi převede do m4v tak mi zase jde jen zvul ale obraz není :) tak nevím kde je chyba kodeky mám nově stáhnuté z této strany asi vítr nefouká mohli by jste mi kdyžtak poradit jiný prográmek ??? v práci mám quick time pro ale to mám na macbooku který netahám domů přes ten mi jdou videa předělat jedna radost :) ale doma na těch zasran.... widlích (bůh žehnej apple) to prostě neumim rozjet :) moc díky za každou radu

fajnman

Re: Video do iphone

Příspěvek od fajnman »

staci hledat :roll:

mediacoder iphone edition

Butterfly_16

Re: Video do iphone

Příspěvek od Butterfly_16 »

Potrebuju poradit, mam problem. Nerozumim prilis pocitacum, takze vysvetleni radeji jako pro ...
Chci si nahrat do iphone video.. mam ho ve formatu .avi.. Na jaky format mam video prevest, aby mi slo nahrat do itunes? dekuji za odpoved....:-)

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: Video do iphone

Příspěvek od schmiedy »

Musis to prevest do mp4, na to jsou programy o kterych se tu psalo...ja pouzivam mediacoder iphone edition a vse slape ok, i pridavani titulku jde:-)
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

Ar.Gabriel

Re: Video do iphone

Příspěvek od Ar.Gabriel »

Mam takovej mensi problem, nahral jsem si do iPhonku serial, a kdyz jsem tam prenasel pozdeji dalsi film nakym zpusobem (otec nevedel co se deje) doslo k preruseni teto akce, od te doby se v iPod nezobrazuje ani jedine album, jedinej dil serialu ani filmy, ktere tam uz vsechny byli, jen ze to je "ostatni" (v prehledu pouziteho mista) nevite kde v adresari se to da najit? ja jsem to hledal s finderem v PPD a nenaslo to nic :(

Nevedel byste nekdo jak na to?
(nerad bych pouzil tu funkci v bosstools, na vymazani celeho iPodu, otazka by pak ale byla, zda to vubec pozna, kdyz to v tom menu iPod neni)

aGr

Re: Video do iphone

Příspěvek od aGr »

Prekodoval jsem video presne podle navodu na strankach (pomoci avidemuxu) asi pet filmu a pokazde se mi nezobrazili titulky! Filtr tam mam, vse jsem zkusil. Nekdo napady?
Diky moc

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: Video do iphone

Příspěvek od schmiedy »

Ja pouzivam mediacoder iphone edition a jsem s nim naprosto spokojen...titulky slapou jak maj a video taky... :) S tim tvojim programem ti bohuzel nepomuzu prijde mi prilis komplikovany,ale zase trebas vice nastaveni... :shock:
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Video do iphone

Příspěvek od spachal_tmp »

V cem je problem v avidemux netusim, ale drobna rada: titulky musis videt uz v nahledu v nastavovani filtru. Pokud je v nahledu nevidis, nebudou ani ve vyslednem videu.
Konkretne to asi nepomuze, ale mozna Ti to zrychli hledani reseni problemu :). Osobne to tipuji na nejaky divny format titulku (souboru s titulky), ale to pouze hadam.

Yang15
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: stř dub 23, 2008 9:40 pm

Re: Video do iphone

Příspěvek od Yang15 »

ahoj.. jestli muzu poradit... tak doporucuji program Youtube Downlander... je to super program na prevod videi a ma to sekci: Convert: Iphone video.... video je tim udelano presne pro Iphone a v Ifounu vipada velmi pekne...
Doporucuji

Akorat... kdyz treba stahnete video uz s titulkama .... tak je to bez problemu... ale kdyz śtahnete film v Avi... + sezenete titulky.. tak nwm jestli to jde... jeste jsem to nezkousel.... ALE MYSLIM ZE TO NEPUJDE..:(.... ani nwm jak dat film s titulkama do founu :D... ale zas foun na filmy.... nic moc... lepsi sou ty kratsi filmy ci videa :)

djlucas
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 614
Registrován: ned dub 27, 2008 7:19 pm

Re: Video do iphone

Příspěvek od djlucas »

CloneDVDmobile

umi i titulky
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9

finalek

Re: Video do iphone

Příspěvek od finalek »

ahoj,mam problem a nevim jak jej vyresit. . stahl jsem si tady ten konvertor jak je tu odkaz. film zkonvertuji -> iphone MPEQ-4(480*320) (*mp4) . . a kdyz jej konecne vidim v itunes tak nejde vlozit do iphonu.. a kdyz dam video tak tam mi to pise ze tam neni zadne video na presun do iphonu. budu rad kdyz mi s tim nekdo poradite. dekuju

unknown
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 158
Registrován: pát srp 15, 2008 7:02 pm

Re: Video do iphone

Příspěvek od unknown »

podle me je media coder iphone edition zatim nejlepsi aplikace ,a to sem zkousel avidemux ,xvid4psp 5.0 atd ,drive jsem mel problemi s titulky ,ale pak nekdo napsal ze staci u titulku zadat jazyk en a pismo arial a frci bezproblemove ,maximalni spokojenost :mrgreen:
Obrázek iPhone3G White 16GB

TunerWBL

Re: Video do iphone

Příspěvek od TunerWBL »

Prosíím mam problém jak mám natahnout videa do IPhone pise me to v sekci Video- Chcete-li obnovit tento IPhone z teto zalohy, je třeba jej nejprve nastavit jako nový a obnovit jeho programové vybavení na nejnovější verzi. Co stim nevím vbubec jak to mam vložit ějaké videa do Iphone poraďte prosím

Odpovědět