Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najlepsie

Odpovědět
Teres

Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najlepsie

Příspěvek od Teres »

Ahoj, mám takový problém. Mám prvně v životě iphone a je pro mně španělskou vesnicí. Stáhla jsem si z App Storu freečkovou verzi iRingtone a vytvořené zvuky se mi nahrály do iTunes. Jakmile ale chci synchronizovat tyto zvuky do svého mobilu, tak se synchronizace vůbec nezdaří, nebo proběhne ale bez žádného výsledku jen s poznámkou, že : "Nastavení iPhonu byla změněna. Chcete změny použít?"

Na obojí (použít x nepoužívat) jsem zkusila kliknout, ale beze změny a zvuky se nadále nechtějí přetáhnout. Nevíte, kde by mohl být zakopaný pes?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vyzvánění iPhone 5

Příspěvek od rony »

1. nemusis si do telefonu nic stahovat, tie appky su skor chytaky

2. skus nase NAVODY - vid. vyssie v hlavicke webu.

3. velmi strucne: chod na www.zedge.net - prepni si vpravo hore na iPhone, a vyber si. Zvonenia musia mat priponu .m4r

4. daj si ich do iTunes. Musia sa objavit v kniznici v zlozke Tones (zvonenia, Ringtones). Potom pripoj telefon, v jeho karte Tones zapni sychreonizaciu zvoneni.

ale detailne v nasich navodoch.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Teres

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od Teres »

A dají se tam nahrát vlastní písničky?

A lze si tam dát svoje písničky, nebo si musím vybrat z jejich nabídky?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od rony »

1. a kliknes na tie nase NAVODY?



2. a uz ti tie zvonenia zo zedge.net idu v tvojom iPhone?

ak chces nieco riesit, musis nam postupne davat informacie, co uz nie je problem a nielen to, co stale je :)

3. maly dar k hladaniu Navodov.

(daj reakciu na vsetky tri body)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od Gekko gecko »

Taky mi ty aplikace k ringtones co jsou na AppStore, přijdou o ničem...používám k vyzvánění tohle: iRinger
Nic lepšího a jednoduššího, osobně neznám...nahraješ libovolnou MP3, v okně vybereš myší v ní kterýkoliv 30sec. usek a hotovo...odešle se to i do knihovny iTunes, takže před synchronizací, stačí přenesené zvuky zaškrtnout a za chvíli je máš na iPhone.
Stránka autora programu, je zde: http://www.iringer.net/ , momentálně ale nechce naběhnout, takže si jej stáhni třeba tady http://iringer.en.softonic.com/ a jinde, viz. google.
Jinak to samé co rony...v návodech najdeš další způsoby. :)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Teres

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od Teres »

iphoneHolik: Tak jsem stáhla iRinger a zvuk se mi nahrál do iTunes v pohodě a při synchronizaci se to opět nepovedlo a napsalo mi to: "Nastavení iPhonu byla změněna. Chcete změny použít?"

EDIT:

1. Na návody jsem klikla
2. nejde nevím jak, nezkoušela jsem je stahovat
3. děkuji

Ono asi není problém jak nahrát zvuk, ale jak ho strčit do toho mobilu, když to nechce synchronizovat. Nechce se synchronizovat ani přes iRinger

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od Barberry.pha »

Ten iphone máš od někoho? Byl úplně čistý nebo v něm máš nějakou hudbu,app. Předtím jsi už někdy ten iphone připojila k tomu itunes?

Pro ostatní: A upřímně sám používám pro vytvoření vyzvánění app v iphonu. Tak nevím proč by v tom měl být problém a být to nějaký chyták.
Evidentně vyzvánění má vytvořené ale nejde ji nahrát do iphonu, respektivě se synch neprovede viz moje otázky výše.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od Gekko gecko »

Jasně, no tak asi restore nebo tovární nastavení aby byl čistý..pak by to mělo jet, v komunikci je očividně problém.

Jo a Teres-ko :wink: :) jsem Gekon obrovský (Gekko gecko) iPhoneholik je hodnost ju? :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Teres

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od Teres »

Iphone byl měl být úplně nový a nepoužitý.
Nakonec jsem to vyřešila. Stáhla jsem si iTunes i iRinger do noťasu a všechno se krásně synchronizovalo a zvuky se mi parádně nahrály do iPhonu. Jen nechápu, proč to celou dobu nešlo přes klasický PC.

Gekko gecko: Promiň, že jsem tě přejmenovala =)

vertex
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 23, 2009 10:51 pm

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od vertex »

ahojte.
existuje nejaky sposob, ako dam zvonenie do iphonu bez PC?
subor m4r mam v maile.

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od jackherrer »

za pomoci iFilu by to mozna slo, ale asi jen tak ze prepises stavajici zvoneni treba marimbu tim co mas v mailu.. myslim ze sem to takle uz jednou udelal... nicmene je to k nicemu.. proste si zvykejte ze pro praci s iphonem se itunesu nevyhnete...
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od rony »

zabijes s tym daleko viacej casu a aj tak ti to neustale moze nieco prepisovat. zvonenie si vyrobis v klude doma v pocitaci a potom sa ti bude do telefonu kopirovat samo od seba, takze nemusis neustale mysliet pri reinstalacii a vymenach telefonu na taketo drobnosti. Ja osobne som si urobil zvonenia pred dvomi ci tromi rokmi a odvtedy to uz neriesim. Obcas ked najdem na zedge.net nieco zaujimave, tak to nahram do iTunes a samo sa to prenesie do telefonu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

vertex
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 23, 2009 10:51 pm

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od vertex »

Jj ja tiez mam svoje zvonenia uz od iPhone 3G.
Teraz ale chcem dat cloveku ine zvonenie a on nechce pripojit iphone k pc :(
Neriesme preco, riesme, ci sa da aj bez pc a JB tam to zvonenie dostat.
Ja osobne som skusil aj x aplikacii, ale ani jedna nevedela vybrate, alebo vytvorene zvonenie nahrat rovno do tel.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od rony »

1. ziadna to nevie autonomne.

2. je mozne, ze existuju nejake udelatka v Cydia, no bude to komplikovane. Pripojenie iPhone k pocitacu je bezbolestne, nic nijako nemoze poskodit ale ok, v takom pripade plati bod 1. a ist cestou bodu 2 chce investovat vlastny cas ;-) nenasiel sa totiz nikto, kto by zrozumitelne popisal FUNKCNY postup (pred rokmi existoval sposob prehratia suborov so zvoneniami, no PREMAZAVALI sa samy od seba)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

vertex
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 23, 2009 10:51 pm

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od vertex »

Ok dakujem

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od Gekko gecko »

Také se přikláním k rony...je to fakt jesdnoduší a zabere méně času, ale proč to neudělat jednoduše, když to jde i složitě ne? :D :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od jackherrer »

eRiper jeste pouziva http://audiko.net
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Kuboucek

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od Kuboucek »

Audiko bylo dobrý ale již je to placená stránka - práce s itunes otázka cca 1 minutu - iTunes samo najde soubory s tou priponou, pak je synch (vše - nebo výběr) a hotovo.

zigul2
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: čtv srp 15, 2013 11:49 am

Re: Vyzvánění iPhone 5: kto to zaciatocnikovi vysvetli najle

Příspěvek od zigul2 »

Potřeboval bych poradit,,jsem stáhl ze stránky zedge.net sms ton ,nahraju ho do zvuku v itunes snychonizuju vše je v pořádku .Dám vyzvánění a ten zvuk tam je v mobilu ,ale potřebuji ho aby byl v sms tonech aby to byl ton na sms. Dík za rady,je to iphone 3g 4.2.1 bez jailbreaku.

Odpovědět