Kam vlozti svoji tapetu?

Odpovědět
Kolorado

Kam vlozti svoji tapetu?

Příspěvek od Kolorado »

Ahoj, nemuzu najit navod kam dat stazenou tapetu, abych si ji mohl v nastaveni pouzit... díky moc

asd111

Re: Kam vlozti svoji tapetu?

Příspěvek od asd111 »

jde to nastat i přes obrazky hledej.
a vyplň si profil ať vim u ktereho je to iphonu

Kolorado

Re: Kam vlozti svoji tapetu?

Příspěvek od Kolorado »

Necituj příspěvek, na který přímo odpovídáš, citace smazána. MG

pres obrazky? to si mi teda pomohl :(( snad to musim někam vložit ne? tu tapetu

asd111

Re: Kam vlozti svoji tapetu?

Příspěvek od asd111 »

přes safari si na googlu najdi obrazek podrž na něm prst ulož.
potom di do obrázků otevři ten obrázek. v levo dole máš takovou tu "šipku" a tam máš použít jako tapetu.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Kam vlozti svoji tapetu?

Příspěvek od rony »

Kolorado píše:Ahoj, nemuzu najit navod kam dat stazenou tapetu, abych si ji mohl v nastaveni pouzit... díky moc


1. wallpaper mas v pocitaci, tak si v pc urob zlozku ako keby na Photos, pripoj iphone k pc, spusti itunes, daj Photos a zapni sync fotiek s danou zlozkou v pc. ak to uz nemas...

2. na iphone jednoducho uloz fotku - napr. v safari pridrz prstom fotku a ulozi sa ti medzi fotky

3. hocijaku appku s hotovymi wallpapermi a tam je zasa funkcia na ulozenie
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

asd111

Re: Kam vlozti svoji tapetu?

Příspěvek od asd111 »

u 3g (bez JB) si muzes da tapetu je na lockscreen protoze kdiby byla i na springboardu zpomalovalo by to.=)

niky79

Kam vlozti svoji tapetu?

Příspěvek od niky79 »

OT

Ta tapeta je jenom obrazek na pozadí (ten je tam vzdy, primo od apple!) a je totalne statická. Jak muže toto zpomalit mobil? Nemůže. Pokud to tam neni, pak jen proto, ze si to apple nepřeje ;-)

asd111

Re: Kam vlozti svoji tapetu?

Příspěvek od asd111 »

muže spomalit stejně jako multitasking a procenta na baterce. takle se to říka. =)

marien
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob bře 16, 2013 11:03 am

Re: Kam vlozti svoji tapetu?

Příspěvek od marien »

Dobrý den,
abych nevytvářel nový topik, vložím svůj dotaz tady. Toto téma se mi zdá nejblíže tomu, co potřebuji.
Když jsem si pořídil iPhone, stáhl jsem si tehdy z netu jeden hezký wallpaper/tapetu a hned ji použil. Když jsem si prohlížel všechny tapety ve svém mobilu, tapetu, kterou mám na ploše, jsem mezi nimi nenašel. Nenašel jsem ji nikde. Ted, když už mám mobile o záruce, jsem provedl JB a nahodil app iFile, abych tapetu dohledal. Ale ani to se mi nepodařilo. Může mi někdo poradit, kde iPhone uložil tapetu zobrazenou na ploše? Myslím tím přesbou cestu. Ve var/stash/wallpaper/iphone kde jsou ostatní tapety není, nerad bych o ni přišel a rád bych si ji uložil do PC Předem děkuji za radu, která povede k cíli..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Kam vlozti svoji tapetu?

Příspěvek od rony »

no mozno si urobil chybu, ze si ju tam zrejme nahraval priamo do fajlsystemu. mal si to robit ako my vsetci normalni, tj. nahrat ju ako album do Photos.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

marien
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: sob bře 16, 2013 11:03 am

Re: Kam vlozti svoji tapetu?

Příspěvek od marien »

Ano tomu rozumím. Je možné, že jsem udělal chybu, možná jsem i mimo hranice toho, co je považováno za normální, to beru. Ovšem i tak je to obrázek .png, který má svou cestu, kde je uložen. No, nevadí. Myslel jsem, že by někdo mohl vědět, kde se kromě adresáře s tapetami můžou tyto obrázky ukládat.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Kam vlozti svoji tapetu?

Příspěvek od rony »

aktualna tapeta vobec ale vobec nemusi exostovat v zdrojovom tvare, chapes?

moze byt sucast nejakej komplikovanejsej binarnej alebo db struktury.

a podla snahy applu aby bolo rozhranie za kazdych okolnosti svozne by som povedal, ze rozhodne by stroj netrapili opakovany, nacotavanim zdrojoveho formatu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Kam vlozti svoji tapetu?

Příspěvek od HOFA »

já se taky v tomto vlákně zeptám,když si na googlu najdu fotku uložím a potom v obrázkách otevřu a zvolím dát jako tapetu tak obrázek je příliž veliký v té tapetě
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Odpovědět