Poradna-Poptávkové vlákno schémat

Odpovědět
LuCCaS17
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: pon lis 29, 2010 12:44 am

Re: Poradna-Poptávkové vlákno schémat

Příspěvek od LuCCaS17 »

Kuban3c píše:Zdravim Vas cital som tu velmi dosledne no ale stale nechapem ako odstranim slide to unlock a hodinky na lockscreene bez WB. Nieje tu niekto ochotny co by mi to poradil na icq?

Na odstranenie slideru slúži napr. Unlockize z cydie, hodinky odstániš tak isto tweakom z Cydie - Clock Hide. Po nainštalovaní sa ti v nastaveniach objavia oba tweaky a tam už ich spojazdníš.
iPhone 4 black, iOS 5.1, JB redsn0w | iPhone 5 black, iOS 6.1, no JB

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: Poradna-Poptávkové vlákno schémat

Příspěvek od Sphyn0x »

Forlan píše:Chci se zeptat, zmena ikonek probiha vyhradne pomoci winterboardu nebo je i nejaka jina app na to? V drivejsich dobach mi WB zral hodne baterku, jak tedy ovlivnuje vydrz wb pripadne jine app?

Môžeš ich manuálne nahradiť. Cez iFile v iPhone alebo cez SSH na PC. Tak som to robil stále ja.
///M

cupoftea
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: stř srp 21, 2013 9:52 pm

Re: Poradna-Poptávkové vlákno schémat

Příspěvek od cupoftea »

Zdravim, potreboval by som poradit.

Mam 3gs a iOS 6.1.3 a prakticky s kazdou temou cez winterboard je problem s ikonami,ktore neche zmenit/cast,nie vsetky/. Cital som viacero navodov ci tipov ako to spojazdnit ale zatial bez vysledku. Problem zrejme je v samotnom iOS 6.1.3 a v tom ze SD temy ktore su na 3gs niesu pre tento iOS.Existuje nejaky postup ako tieto temy upravit aby slapali aj na mojom iOS?

Resp. vie niekto ako maju byt ulozene ikony aby na iOS 6 slapali? Niektore temy mi zmenili napriklad ikonu hudby a v inych nie no aj ked som okopiroval priecinok s funkcnej temy a len vymenil v priecinku ikonu neslape to.

Filec
Host
Host
Příspěvky: 38
Registrován: pon zář 01, 2008 12:51 pm

Re: Poradna-Poptávkové vlákno schémat

Příspěvek od Filec »

Ahoj, je nějaká možnost v iOS 7 nainstalovat ikony, schéma, vzhled aplikací, prostě vše z iOS 6? Mám winterboard a vše k tomu potřebné, našel jsem v cydii iOS 6 theme, dal jsem nainstalovat a žádná změna.

cizi
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: stř črc 14, 2010 10:10 am

Re: Poradna-Poptávkové vlákno schémat

Příspěvek od cizi »

Čauves. WinterBoard se dá používat už jen na změnu ikon. Víc mi s nim udělat nešlo. Každopádně zda chceš nějaké téma na zamčenou obrazovku použij Cydgets. Je to obdobné, ale ne kompatibilní.

Edit: Tak zda chceš/te používat theme z WinterBoardu tak stačí nainstalovat GroovyLock a témata překopírovat do GroovyLock a je to :-). Nemusí se nic upravovat.

Odpovědět