Horoskopy

Chceš přeložit nějakou aplikaci, vyrobit balíček do installeru, požádej o to zde
Odpovědět
mara666

Horoskopy

Příspěvek od mara666 »

Mam zajem publikovat horoskopy. Hledam touto cestou programatora na vytvoreni podobne kopie programu TeVee s tim ze uzivatel si bude moci vybirat misto programu znameni prosim o nabidky na email mareks@trebestovice.cz Horoskpy by se stahobali z webu http://www.horoskopnamiru.cz Predem dekuji

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: Horoskopy

Příspěvek od Dave »

no nevim no. Tevee aspon rika pravdivy veci narozdil od horoskopu :D
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

mara666

Re: Horoskopy

Příspěvek od mara666 »

Citace smazana. Precti si FAQ jak spravne psat prispevky! ilijusin

Je to pouze Tvůj názor, já tu hledám programátora, který by byl ochoten za poplatek program upravit :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Horoskopy

Příspěvek od rony »

nie je nutne ho upravovat, proste urobis skript feed, ktory bude posielat miesto programov TV ine data.

pre pripad, ze by si chcel mat klasicke TeVee a zaroven aj TV programy, tak su dve cesty:

1. premenovat Tevee a mat dva zhodne programy - kazdy s inym menom

2. pridavat ako dalsi TV program aj horoskopy do existujuceho feedu s tv programami, akoby "falosne" tv stanice
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mara666

Re: Horoskopy

Příspěvek od mara666 »

Tak jsem to udělal takto, http://m.horoskopnamiru.cz Teď hledám dobrovolníky na katalog webu pro iPhone :)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Horoskopy

Příspěvek od Julek »

protože tvůj web neobsahuje žádné reklamy, zatím to tu nechávám, třeba se ti někdo ozve..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Odpovědět