Vývoj aplikací pro iPhone

Chceš přeložit nějakou aplikaci, vyrobit balíček do installeru, požádej o to zde
Odpovědět
Dag

Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Dag »

Po uveřejnění vývojové sady SDK pro iPhone nabízím případným programátorům grafickou spolupráci.

Uživatelé iPhonů by mohli na toto vlákno zasílat požadavky co jim nejvíce v iPhonu chybí. To by bylo programátorům orientací v tvorbě. K jednotlivým návrhům by bylo možné udělat hlasování?

(napřiklad mě chybí:
-"Jednoduchá kniha příjmů a výdajů" - pokladna a účet. Něco koupím a hned si to zapíšu - teď se divím kam ty peníze mizej a na nic si už nepamatuju.
- Nebo nějaký "Security folder" na správu pinů a hesel

Třeba už některé podobné programy existují pak by byl na to programátor upozorněn aby nevynalézal něco co už je vynalezeno, nebo naopak aby to udělal jednodušší a lepší.

vývoji iPhone zdar

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

No jak jsem psal už několikrát, jediné co mi opravdu chybí, je Blacklist- tj, aplikace, do které bych si mohl hodit čísla ze seznamu, které se mi nedovolají a ozve se jim nedostupný tón. Hledal jsem několikrát na internetu, ale asi nic takového zatím pro iPhone neexistuje. Kdyby měl někdo jinou zkušenost, dejte mi prosím vědět
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

kedar

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od kedar »

Ahoj, musím říct, že by to určitě chtělo nějakou tu spolupráci s vývojem. Třeba poznámky o peněžitých výdajích jsou také super nápad. Sám bych uvítal např. záznamník hlasu = diktafón, hodně cestuju a za jízdy v autě si toho zrovna moc do diáře nepoznamenám. Používal jsem dřív "SE K800i", tam jsem si dal rychlou volbu a namluvil jsem si co jsem potřeboval. Večer, nebo i za jízdy pak přehrál a mohl jsem si tak i vyřizovat spousty jednání po cestě domů. Pro mne neocenitelná pomůcka, ted musím listovat v diáři a to je celkem na prd... Ukládalo se mi to ve formátu mp3 a tak jsem si to mohl pak i stahovat do compu. Nebo taky rychlá funkce s úkolama na "N. 6300", stačilo vždy uložit datum, přidat jméno, no a ráno mi poznámka připoměla, že mám volat "Jardu" a rovnou jsem dal "volat" - jednoduchý a rychlý...
:idea:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od rony »

ano, call filter, proste nieco na rozsirenu spravu prichodzich hovorov a sms.

umoznujucu nielen "blacklist" ale aj inteligentne prepinanie hlasitosti zvonenia, typu zvonenia, rozlisovanie podla skupin, podla roznych udalosti "trebars z kalendara" (ak mam udalost v kalendari, prepne sa tleefon do urceneho rezimu".

proste vyspekulovany system umoznujuci riadit spravanie sa telefonu viac autonomne.

cize ako zaklad: moznost "zhadzovat" prichodzie hovory z urceneho zoznamu "blacklist"

ale aj komfortnejsie veci ako som uz pisal :) typu, ze trebars aj podla toho na akej BTS som nahlaseny, tak telefon vie, ze som napr. doma a ma mi vymenit wallpaper nahej slecny za fotku manzelky :)

toto je velmi uzitocna aplikacia :)

chce to dost rozsiahly popis ake vlastnosti a ako by to malo fungovat pretoze napr. "Call filter" v WM sice ako tak funguje ale je dost nemotorny.

Ten isty program by napr. mohol vediet aj planovane posielanie smsiek - cojaviem naplanujem ze 8.3.2007 to posle na zadane kontakty blahozelanie k MDZ :)

vseobecne by som to nazval AI Sekretarka :-)

iphone ma velky potencial a bolo by zle keby takato aplikacia neukazala ludom s WM mobilmi, ze sa to da urobit 100x lepsie efektivnejsie a pouzitelnejsie ako maju teraz oni.

--------

potom napr. aplikacia, ktorou viem rychlo vymazat uz stare udalosti, hromadnym systemom cojaviem "zmaz vsetko v tomto tyzdni"

-------

velice kvalitne ulohy synchronizovatelne s Outlookom. hlavne ta cast so synchronizaciou je dolezita

-------

prehravac divx s titulkami :))))))))

--------

prehravac mp3 :)

--------

aplikacii typu Wallet podla mna sa nasype na desiatky na uzivatelov, pretoze ide o trivialnu aplikaciu
u nej je skor dolezite, ci niekto vymysli synchronizovatelnu Wallet - napr. ze si vie preberat hesla z Firefoxu a pod. samozrejme klient na PC aby som nemusel tie udaje tukat iba do telefonu

-------

offline web prehliadac pre spustanie lokalnych html suborov a to vratane podpory javascriptu - vhodne na pozeranie mirrorovanych webov ale aj mensich html aplikacii.

-------

PREDPOVED POCASIA AKO LEPSI NAHRADU WEATHER.APP - cize nieco v podobnom dizajne ale fungujuce ***offline*** a vratane predpovede (rozsiahlejsej).

-------

nieco ako crontab :-)

moznost spustat planovane aplikacie, skripty, menit nastavenia telefonu

---------

dvihat prichodzi hovor Home tlacitkom :)

----------

FTP/SCP klient s GUI rozhranim




------------------------


velmi rad sa zapojim ako tester a konzultant ohladom rozhrania a vlastnosti sw :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od rony »

mandark to je zaujimavy napad :)))) samozrejme by to skor malo byt sucastou pekneho ToDo programu :)

ja mam v kuse ideu toho "nakupneho zoznamu"

predstav si, ze si v rodine ten "co chodi nakupovat" a ostatni clenovia rodiny ti v kuse strkaju listocky, resp. posielaju maily.

co keby to robili tak, ze na webe/smskami/icqckom/emailom nacvakaju co chcu a tebe sa to proste dostane do iphonu "samo" do jednej aplikacie :) ty iba prides do obchodu zobrazis si zoznam co kupit a je to :)

samozrejme ja osobne za najzaujimavejsie vidim skor to, co som pisal vyssie: prednastavene scenare zmien nastaveni iphone (zmen pozadie podla toho na akej skupine BTS si prihlaseny), (zmen hlasitost zvonenia ked mas schodzku)...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

watterman

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od watterman »

Plány máte pěkné, já bych se do toho velmi rád pustil, nejdříve se řídit podle již udělaných source a podle toho se učit...
Mít Mac, tak se v tom hrabu od rána do večera, takhle na winech / linuxu toho moc neudělám... Teda kód psát mohu ale i tak to chce XCode + ty další aplikace co apple k tomu vydal... Alespoň na screenech vypadají skvěle :) Tedy mi nezbývá nic jiného než snít :D

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od j.v. »

Problém to je náhodou docela velký - člověk musí mít totiž hacknutý instalační disk (nejsem si úplně jistý jestli už je venku 10.5), specifický set hardwaru, a i potom je OS poměrně vratká záležitost dobrá pro hrátky a ne seriózní práci.
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

Obelix92

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Obelix92 »

to watterman: však by ti stačil jen OS X a nepotrebujes celej mac ne :?:
no necham to na tobě, zjevně tomu rozumíš víc než já.

watterman

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od watterman »

Ano, stačí mi pouze OS X. Jenomže ten na mém stroji nerozjedu... Samozřejmě že jsem zkoušel hacknutou verzi OSX86 nebo jak se to nazývá, bohužl mám pouze 32bit AMD a hacknutá potřebuje AMD 64bit... Sice mi everest hlásí že mám i podporu 64bit, ale instalace OS X probehne v pohode, problem je potom při spouštění... Obejeví se mi známá chyba která se zobrazuje všem kdo nemá 64bit. Tedy zkoušel jsem naposledy Mac OS X Tiger 10.4.8, a když mě nejelo tohle, tak mi určitě nepojede ani Leopard... Při posledním zkoušení cca před 5 měsicí jsem si já nešika přeformátoval celý HDD, jenom protože se instalace sekla a ja restartoval kompl manuálně...
Nebo je také možnost, že Tiger nepodporoval některý můj HW, a Leopard jej teď už podporuje a tedy by to mohlo jet, nevim nevim...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od rony »

uz sme trochu offtopic ale tak si aj ja prihodim polienko mimo temu:

otazka na jablckarov:

myslite si, ze to vyvojove prostredie by mohlo byt schopne bezat na Mac Mini?

Ide mi o to, ze nie som profi vyvojar, len ma to zaujima a preto nemozem zasa vyhodit peniaze len na dalsiu hracku domov :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

lf4
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: sob bře 08, 2008 10:44 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od lf4 »

rony píše:myslite si, ze to vyvojove prostredie by mohlo byt schopne bezat na Mac Mini?


jen musi mit intel procesor a osx 10.5

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Paly »

rony píše:uz sme trochu offtopic ale tak si aj ja prihodim polienko mimo temu:

otazka na jablckarov:

myslite si, ze to vyvojove prostredie by mohlo byt schopne bezat na Mac Mini?

Ide mi o to, ze nie som profi vyvojar, len ma to zaujima a preto nemozem zasa vyhodit peniaze len na dalsiu hracku domov :-)


Urcite to pojde aj na Mac nimi. Bezi na nom operacny system Mac OS X cize ano urcite pojde :)

Pokial si nie si isty tak skus zajst do nejakej predajne Jablciek (ked ju v BA este mate, lebo som pocul, ze nejaku rusili) a ak nie tak zajdem sam k nam do KE a popytam sa aby to bolo na tuti.

Ale na rozbehanie SDK je nutne mat MAC OS X, je jedno na akom kompe od Apple to bude. Alebo si uz kupil?
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od rony »

nie nekupil :-) zatial plany na kupu macka su dlhodobe, zatial mam pojazdne PC a ak by som chcel robit app pre iphone, musi to byt jednoduche a bez siahodlheho studia :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Paly »

Inac da sa rozbehat SDK pre iPhone aj na Linuxe (ako? netusim, opytam sa kamosa Linuxoveho experta)

Programovanie je dosti jedoduche staci vediet nejake zakladne prikazy a ide to :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od elka »

Co mi na ajfonu chybí, je nějaký poznámkovač s tím, že si poznámku můžu "nalepit" na displej. Řešení je jednoduché, alespoň z mého, programováním na ajfonu nedotčeného pohledu. Jsem někde a chci si udělat poznámku typu "Kup vole chleba". Jakmile ji napíšu, už o ni nevím. Kdyby se mi sama šoupla na zamčenou obrazovku coby wallpaper, nemělo by to chybu :) Samozřejmě pokud si pak vzpomenu ještě na rohlíky, tak jen pustím znovu poznámkovač, kde bude poslední stav, dopíšu rohlíky a jen dám uložit. Snadné ne?

Kdo se toho chytne, prosím procenta z prodeje ;-)

Jelen

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Jelen »

Ten poznámkovač je dobrá věc, to fakt chybí ....

OT: To mi připomíná jak můj bývalý nadřízený měl na víčku nádrže svého auta nalepen post-it s nápisem NAFTU DEBILE .... no nic ...

Osobně bych uvítal nějakej prográmek kde by šla udělat vlastní databáze ... třeba 5 pojmenovatelných polí + jedno pole pro obrázek a u každého pole definovat typ (text, číslo, datum, měna .....) jooo to by mi moc pomohlo ...

Z her mi vysloveně chybí nějaký pořádný dungeon ... chyběl mi i na WM a když jsem našel Dragonfall tak jsem si koupil iPhone :-)

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od elka »

Momentálně bych potřeboval něco na uložení zaheslovaných dokumentů, do kterých mám mít přístup jen já. Na WM jsem používal skvělou aplikaci CryptoStorage. Nenapadá mě žádné řešení, jak to se stávajícím softwarem "odrbat" abych mohl nosit v ajfonu své tajné poznámky :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od rony »

treba cakat.

ani ten crypto na wm nebol na svete pred 7 rokmi :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

frolish
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: úte říj 30, 2007 4:40 pm

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od frolish »

Nevim jestli neco takoveho uz neexistuje ale me docela chybi jukebox. Treba na nejake akci pripojit iP k zesilovaci a parici dav at si vybere hudbu kterou ma rad. Pokud o necem takovem vite, sem s tim :-)
iPhone 4s 32GB, unlocked, 6.0.2 jailbreak ewasi0n

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od rony »

lineout na dock mas, nie som celkom v obraze ale to by mohlo stacit, nie?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Gounes »

V Iphonu mi chybi aplikace , ktera by skryla nebo zaheslovala nejake fotky nebo obrazky v Iphonu.
Ono treba kdyz pujcim nekomu iphone tak okamzite skoci do obrazku a prohlizi si fotky a jine veci a kdyz tam jsou nafocene citlive informace tak to zrovna neni moc dobre :roll:

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od elka »

Na to mám OT radu: nepoužívej iPhone v koupelně a v ložnici ;-)))

oldrich.mladek

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od oldrich.mladek »

Mě by stačila pořádná app na ICQ :-). Třeba nakonec MobileChat vyladí :-).

fajnman

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od fajnman »

a zkousel jsi beejive.com?

oldrich.mladek

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od oldrich.mladek »

Ano, to používám, ale to je WebApp. Takže kdyby to bylo jako samostatná app co funguje na pozadí, plus zobrazí se u ní počet nepřečtených zpráv v červeném kolečku s podporou diakritiky, tak by to byla paráda.

Witus

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Witus »

Mě by se líbila nějaká app na sledování vývoje kurzu zajraničních měn. Vim že to jde nafixlovat ve Stocks, ale neni to úplně to vono. Navíc se mi tam neukazuje esi kurz jde nahoru nebo dolu - furt to ukazuje 0%. Další věcí je že si tam člověk nemůže měny pojmenovat nějak lidsky. Jo a taky by nebylo od věci kdyby to tahalo informace z ČNB a ne odněkad z Ameriky...

Monix
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 06, 2008 12:23 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Monix »

lehke ot to rony:
myslite si, ze to vyvojove prostredie by mohlo byt schopne bezat na Mac Mini?


todle je dobre reseni, pokud rezignujes na efektni design od applu:

OpenMac

znam z vlastni zkusenosti. Da se poskladat do 15000... Kdyz sem mela moznost volit mezi MacMini a timto Hackintosem, sla sem teda do mini, pac do malyho pokojicku je mini tak akorat... a muzu rict, ze mini je rovnocennej Macek taky - takze bych tipovala, ze to tam pobezi... mam na nem vsechny svy graficky programy, a ty slapou uplne stejne jako na mym velkym iMackovi...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od rony »

Peniaze neriesim, skor mi ide o to, ze doma nechcem mat pocitacovu ustrednu a mini je PRESNE ta velkost :-)

aj PC mam male.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Paly »

ot:

aj auto mas male (pokial som dobre videl), ale pariadne :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Monix
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 06, 2008 12:23 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Monix »

A prave proto sem sla do Miniho... mini je proste dokonale male :D

_Boss_
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř dub 16, 2008 11:23 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od _Boss_ »

a ja chcu jezka! 8)
Have you tried turning it off and on again?
[ iPhone 2G 16GB @ FW 3.0 ]
[ iPad wifi 16GB @ FW 4.2 ]
[ iPhone 4S 32GB @ FW 7.0.6 ]

sw_fox

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od sw_fox »

A co tak nějakou aplikaci aby iphone šel připojit jako flashdisk a člověk si tam prostě klasicky mohl nahrát do příslušných adresářů co chce.

A případně prostředí které by umělo emulovat PalmOS, aby se daly využít palmácké aplikace, například střílím sniperku a balistického software pro palm je plno, pro Mac je snad jeden program, a pro Iphona nic (pokud vím).

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Almi »

flashdisk?
Poznáš winscp alebo totalcommander (t-pot) ?
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

sw_fox

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od sw_fox »

tak jinak, mas kabel, iphona, jdes nahodou nekam a chces si odtamtud odnest nejaky soubor. Aktivujes aplikaci, spojis s pocitacem a ten najde flashdisk. Kdekoliv, kdykoliv, bez instalace neceho do pocitace.

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Almi »

takže takto to zatiaľ nefunguje.
To čo som postol je náhrada.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

stope

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od stope »

to rony: když už jsme u toho vývoje na Mini...je tam jen 64MB sdílená grafika - není možné, že by to dělalo problémy při renderu OpenGL?

Monix
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 06, 2008 12:23 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od Monix »

tudle sem brouzdala po tuaw dot com
http://www.tuaw.com/2008/07/14/turn-your-iphone-into-a-wireless-drive-with-datacase/
a pro 2.0 by mela byt k dispozici tato placena aplikace, stahnutelna z Appstore za 6.99 dolcu.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od rony »

sw_fox píše:tak jinak, mas kabel, iphona, jdes nahodou nekam a chces si odtamtud odnest nejaky soubor. Aktivujes aplikaci, spojis s pocitacem a ten najde flashdisk. Kdekoliv, kdykoliv, bez instalace neceho do pocitace.


hej, preto mam usb flashdisk :-) - naco spekulujete nad niecim, co proste nie je?

ja napr. nosim stale okuliare na nose, keby to malo usb konektor, tak by som tiez chcel aby som v nich mohol nosit data. ale proste to nevedia :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Vývoj aplikací pro iPhone

Příspěvek od ls8 »

datacase prave vysel, ke stazeni na appstore
http://phobos.apple.com/WebObjects/MZSt ... 64320&mt=8
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Odpovědět