Žádost o reset Apple ID hesla

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
deecevans
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: ned úno 03, 2013 11:40 am

Žádost o reset Apple ID hesla

Příspěvek od deecevans »

Dobrý den, dnes ráno mi na Macbooku i iPhonu 14 Pro vyskočilo toto upozornění: https://ibb.co/rpfkw50

Nikdy se mi to ještě nestalo. Po rozkliknutí se mi nic neukáže, ale jen se mi otevře klasické nastavení. Žádný email s upozorněním, že by se někdo někam snažil přihlásit nepřišel. Nutno podotknout, že jsem před pár dny odevzdala do reklamace iPhone 12 Pro ALE! před odevzdáním jsem ho celý smazala, jako kdybych ho dávala k prodeji, právě z toho důvodu, aby se něco podobného nestalo. Ještě k tomu se mi to ukazuje pokaždé co otevřu ntb, takže jsem z toho mírně nervózní. Co s tím? Jestli se s tím vůbec dá něco dělat?

Děkuji za rady, tipy, poznatky a hezkou neděli.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Žádost o reset Apple ID hesla

Příspěvek od rony »

to posobi, ako keby novy majitel tam predsa len mal nejaky zvysok prihlasenia pod vasim apple id a bud zamerne alebo v zufalosti sa snazil ziskat moc nad tym kontom.

okrem vyresetovanua mobilu je este dobre sa po resete predsa len don prihlasit a povypinat vsetky icloud veci, findmyiphone atd atd.

az potom sa odhlasit resp. tak znova reset.


pripadne to preskumajte na www.icloud.com, ci predsa len ten iphone tam nemate.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět