Bypass na smartbankig

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
josephko3
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 04, 2008 10:03 am

Bypass na smartbankig

Příspěvek od josephko3 »

Dobrý deň, má niekto skúsenosti s fungujúcim bypassom na fungovanie smartbankigu od UniCredit, mne funguje len starší smartbanking verzia 5.27.11
mám iPhone XS max ios 14.3. Ďakujem pekne
josephko3

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Bypass na smartbankig

Příspěvek od rony »

neuvadzas ziadny dovod, takze poznamka bude k veci: na mojom iPhone X normalne bezproblemovo frci najnovsi iOS. Takze upgradni iOS a nemusis riesit man in the middle riesenia a zrovna na operacie s bankou... ehm...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

josephko3
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 04, 2008 10:03 am

Re: Bypass na smartbankig

Příspěvek od josephko3 »

Dodatočne sa ospravedlňujem za duplicitu, počas písania príspevku ma dvakrát vyhodilo, že požadovaná stránka neexistuje, tak som si myslel, že to ani neprešlo. V každom prípade ďakujem za reakciu. V pôvodnom príspevku bolo, že mám jailbreak kvôli Speak notifications tweaku, ktorý mi prečíta všetky notifikácie sms email atď bez toho aby som niečo mačkal, no a kvôli jailbreaku mi nejde Smartbanking najnovšia verzia 5.32. ide mi len 5.27 asi z minulého roku :oops: aj to len s bypassom :shock: . Zatiaľ som nič učinnejšie nenašiel iba ten vnodebypass. Ďakujem za pomoc :) .
josephko3

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Bypass na smartbankig

Příspěvek od rony »

rozumiem.

tvoj pripad je proste tvoje zvazenie. mat jailbreak a tym padom stratu istoty a moznosti. Napriklad ja by som pouzivanie aplikacii typu bankovnictvo pod jailbreakom neodporucal ani nahodou. Tym by som problem povazol aj za vyrieseny = teda ak prijmes fakt, ze jailbreak vylucuje pouzivanie veci, ktore by mohli ohrozit tvoje financie. Samozrejme to takto nemusis vidiet.

Mozno by som vyskusal ine bankovnictvo, trebars Revolut ako proxy k tvojim peniazom. Avsak stale plati fakt, ze drtit bankovnictvo na jailbreaku je nerozumne rozhodnutie. Naviac ako pises, nemozes ist na vyssi iOS. Same obmedzenia pricom ti ide podla vsetkeho o nejake citanie sprav. Uznavam, ze toto moze u teba uplne zvalcovat vsetky minusy jailbreaku.

Poznamka: v pripade problemov ti moze banka odmietnut riesenie ak prevadzkujes bankovnictvo na jailbreaknutom zariadeni.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

josephko3
Host
Host
Příspěvky: 51
Registrován: sob říj 04, 2008 10:03 am

Re: Bypass na smartbankig

Příspěvek od josephko3 »

Ďakujem za reakciu, cením si Tvoj čas, ktorý si mi venoval. Pouvažujem nad inou možnosťou, ešte raz ďakujem pekne.
josephko3

Odpovědět