IP 13 mini

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
haligy
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: sob zář 12, 2020 7:23 pm

IP 13 mini

Příspěvek od haligy »

Dobry den mam v plane vymenit svoju IP 11 , premyslal som nad mini zeby som vyskusal nieco male , pre zmenu.

Rad by som sa spytal ci tu ma niekto skusenosti ? Ip 11 mam dva roky tak je pre mna cas vymenit , IP 14 mne osobne pride draha a myslim si ze na dalsie 2 roky mi ip 13mini mohla v pohode stacit .

Ako je to tam s bateriou , da sa to porovnat s ip 11?

telefon pouzivam na chat sms volanie sem tam hudba socialne siete, myslim si ze dostacujuce.

V plane mam kupit priatelke aj airpody 1 generacie na pocuvanie hudby a tak.

Premyslal som aj nad hodinkami pre nu , odporucate bud se 2 generacie , alebo zeby som zobral rok staru verziu ? watch 7 ? Dakujem vam za odpoved .

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: IP 13 mini

Příspěvek od mike-biker »

Výdrž by měla být plus mínus stejná, já ho mám a vydrží tak den a půl. Pokud ti nevadí menší, ale kvalitnější display, tak určitě dobrá volba na pár let.
Hodinky asi verze 7.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

haligy
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: sob zář 12, 2020 7:23 pm

Re: IP 13 mini

Příspěvek od haligy »

Dakujem ti velmi pekne za odpoved :) Tie 7 sice budu asi rok pozadu s aktualizaciami , ale myslim si ze na take 3-4 roky budu velmi vhodne .

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3511
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: IP 13 mini

Příspěvek od mirmo80 »

AW7 skor vymenis za novsi model, ako prestanu byt podporovane.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět