Import kontaktu z iCloudu do Outlook

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Import kontaktu z iCloudu do Outlook

Příspěvek od atyp »

Zdravím,
potřebuji poradit - v iPhone12Pro mám asi 1200 kontaktů, vidím je i na svém iCloudu ve Win10. Dřív jsem je měl i v Outlooku, ale musel jsem teď přeinstalovat PC (Win10) a všechnu poštu mám přes Outlook, tak tam kontakty potřebuju synchronizovat s iCloud ( iPhone )
Zkoušel jsem:
- klasiku přes iTunes - tam je sice "Synchronizovat kontakty", ale nefunguje - kontakty se mi tam nepřesunou - viz screen 1

Obrázek


- na Google jsem našel, že mám na iCloudu načíst všechny kontakty a "Exportovat soubor Card.." ve formátu .vcf - to jsem udělal, ale vžy tam byl jen jeden - první kontakt na seznamu - pokud by se načetly a vyexportovaly všechny, bylo by to OK, ale i když načtu všechny, exportuje se jen jeden
Pak už importem do Outlooku není problém

Obrázek


Má prosím někdo nápad, jak to tam dostat? Jde o to, že když píšu e-mail v Outlook, nabídl mě hned e-mail, teď ne, musím pracně hledat jeho mejlovou adresu.

Pozn.:
Zajímavé je i to, že NOVÝ kontakt, který si vytvořím v iPhone, se mi HNED objeví i v Outlooku. Ale přepisovat 1200 kontaktů nebudu, pokud mi chce dát někdo takovou radu.... :)

Moc děkuji za pomoc. atyp
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Import kontaktu z iCloudu do Outlook

Příspěvek od mirmo80 »

Nedavno som to riesil a zjavne mal iCloud nejaky problem, pretoze rovnako som nevedel ani exportovat ani importovat. Nakoniec sa to ale podarilo.
Ak nepojde export ani po x-ty krat, je moze exportovat *vcf aj cez nejaku apku v mobile. Aj takto som to niekedy riesil.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: Import kontaktu z iCloudu do Outlook

Příspěvek od atyp »

nakonec vyřešeno - postup:
- nainstaloval jsem si placenou appku "My Contact Backup Pro" - bohužel jsem tam na neco kliknul a totálně jsem si vymazal VŠECHNY kontakty v telefonu!!! v iCloudu bylo původně 1128 kontaktů, po tomto "zákroku" v iCloudu zůstalo jen 840...!!
Zpanikařil jsem a přes DFU jsem udělal restore iPhone do továrního nastavení a obnovil jsem přes zálohu z minulého dne ( ještě před vymazáním ) s tím, že jsem doufal, že v záloze budou všechny kontakty. Bohužel nebyly, bylo jich tam zase jen 840 ( zpočátku byly, ale před očima se postupně ztrácely.....)
Zajímalo by mě, proč se vymazaly jen některé kontakty - především spíš novější a některé zůstaly v iCloudu??? pracně jsem alespoň asi 60-70 kontaktů doplnil z Watsapp a Viber, kde zbyly jen zprávy a jejich čísla beze jmen, podle textů jsem doplnil do kontaktů

Do Outlook jsem jsem nakonec dostal kontakty tak, že jsem nainstaloval iCloud pro WIN10 do počítače, automaticky se mi objevily mejlové adresy v Outlook .icloud a .me a tím pádem jsou tam už i kontakty
mějte hezký den. atyp
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Import kontaktu z iCloudu do Outlook

Příspěvek od mirmo80 »

Podla vsetkeho to vyzera tak, ze je dobre mat zalohu aj niekde inde ako “len” v nejakom ucte.

Obdobnu apku mam aj ja, a sem tam si vytvorim *vcf z kontaktov z mobilu a ulozim niekam mimo.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět