Iphone XR messenger upozornění.

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Badin
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned čer 27, 2021 9:11 am

Iphone XR messenger upozornění.

Příspěvek od Badin »

Zdravím. Mám takový problém a nevím co s tím.
Když mi někdo napíše na messenger, tak první upozornění pípne klasickým oznámením messengeru, ale, pak když mi za tou zprávou napíšou druhou tak mi to oznámí tu zprávu upozorněním záznamníku (tři tóny). Vím že dřív mi messenger oznámil jen jednu zprávu od daného člověka a pak ty další co napsal hned potom už mi to neoznamovalo, což mi vyhovovalo víc, takže moje otázka zní, co to je, proč to je a jak to dám pryč? Protože mě to strašně štve, když mi to oznamuje každičkou zprávu.😂 snad mi někdo poradí a snad mě tu někdo pochopí. Za pravopis se omlouvám.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Iphone XR messenger upozornění.

Příspěvek od rony »

nepis "klasicke oznameni" ked asi myslis Facebook vsak? je to lepsie, lebo potom pochopime, ktoru aplikaciu myslis. Nie je to "klasicky" jasne :-)

ak je to ten Facebook, tak toto je vsetko v moci toho ako vytvara svoje aplikacie :-) mavaju svoju hlavu a raz funguju tak, raz inak. casto pomoze odinstalovat a nainstalovat a taketo hokusy pokusy.

ale uplne najlepsie je neriesit aby ti pipalo nieco od Facebooku - vypnut pipanie, nechat len zbieranie notifikacie do rolety a ked mas cas len sa pozriet, co tam je. :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět