Iphone 11 pripojenie wifi

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
x5go
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: sob úno 27, 2021 3:59 pm

Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od x5go »

Zdravím, iphone 11, prestahoval som sa do nového bytu, v starom byte ak som sa ráno pripojil na wifi a nechal som pripojený celý deň hocikedy som si mohol hocičo na internete pozrieť, alebo ak mi niekto poslal správu hneď mi prišla.No teraz som sa prestahoval, je tam nový internet, nový router a ak sa pripojím na wifi normálne mi funguje ale ak zamknem mobil a za hodinu ho odomknem že si niečo pozriem na internete, síce wifi ukazuje hore pekne že som pripojený ale ak si zapnem google chrome a chcem načítať nejakú stránku napíše že som neni pripojený k internetu.Jediné riešenie je odpojiť a znova sa pripojiť k danej wifi a znova si možem na internete pozrieť čo chcem.Robí to nezávisle a v rôznych dlhých časových intervaloch.Na iných mobiloch ktoré nemajú značku apple tento problém nieje.Stretol sa niekto s tým?Ďakujem.

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od pegas »


x5go
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: sob úno 27, 2021 3:59 pm

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od x5go »

Ak urobím to obnovenie siete, netreba niečo zálohovať a pod.,resp. neprídem o žiadne údaje?Len o tie wifi kde som bol pripojený?

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od mirmo80 »

Nie je operator nahodou telekom?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

x5go
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: sob úno 27, 2021 3:59 pm

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od x5go »

4ka, ale myslím že operátor nemá nič spoločne s wifi?

Necituj poslední příspěvek!
Naposledy upravil(a) mike-biker dne úte dub 06, 2021 3:58 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Citace posledního příspěvku

sprs
Host
Host
Příspěvky: 44
Registrován: sob led 09, 2010 11:46 pm

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od sprs »

Toto iste robil aj mne s routerom od telekomu. Vymenil som ho za tp-link a je po probléme.

x5go
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: sob úno 27, 2021 3:59 pm

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od x5go »

Práveže internet tú máme nejaký obecný, preto mi to príde divné že na predchádzajúcom internete neboli žiadne problémy.Takže to asi nedokážem vyriešiť?Lenže mi to robí len na IP ostatné mobily nemajú problém, ani tablet.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od rony »

ty pouzivas router, ku ktoremu nemas vobec nic? netusis ani operatora, ani ako je nastaveny? wow.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

x5go
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: sob úno 27, 2021 3:59 pm

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od x5go »

Router mám značky Zyxel, a operátor ktorý mi poskytuje internet je tu mestský, nieje to žiadne známe ako telekom a pod.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od rony »

tak by som popozersl nastavenia, mozno ake podporuje wifi normy a hafo dalsich veci.

vies... zyxel je akoby si napisal, ze mas auto Skoda.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

x5go
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: sob úno 27, 2021 3:59 pm

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od x5go »

Lenže na iných mobiloch iných značiek nieje žiadny problém, len na mojom iphone 11.

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od honza.mac »

Hm Zxindl.
Zavolej poskytovateli a nech ho vyměnit za jiný protože Apple a Zyxel moc nespolupracují moc dobře.
A nebo si vyžádej od poskytovatele přístup k administraci routeru, vypni wifi na Zyxelu, kup si nějaký 2pásmový (2,4 a 5Ghz) TP-Link ten zapoj do prvního LAN portu Zyxelu a nakonfiguruj si ten svůj router.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od rony »

tak este raz, mate problem? ok. takze ked vam to na inych mobiloch fachci je fajn ale stale mate problem, vsak?

takze, co presne musim napisat, aby ste urobili k tomu, aby ste ten problem lokalizovali?

takze napisem: prebehnite si nastavenia routra. Pravdepodobne je bud stary, lacny, panbohvie, napisali ste Zyxel. Kludne moze mat 15 rokov, panbohvie, nenapisali ste.

takze by som skumal ake normy ovlada a nakolko to pasuje k tomu problemu.

alebo by som proste kupil novy router, ktory pasuje k tym technologiam, ake ma ten iphone.

ja neviem, ale vy tvrdite, ze ine veci faxaju, no tak, nic nerieste :) pretoze smerujete k tomu, aby sme vam potvrdili, ze iphone je zly a neviem co dalej :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 312
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od honza.mac »

Ano na jiných mobilech problém není ale Zyxel chipset v routeru nemá rád Apple chipsety. A naopak.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od Jirka_S »

Když jsme u té domácí sítě, taky jsem to nedávno překopal.
Z důvodů, kterými nebudu zdržovat, jsem nakonec za pár korun pořídil několik TP-Link Deco E4, připojil ke vstupnímu modemu (internet metalickým připojením), na tom vstupním routeru od O2 jsem vypnul WiFi a používám v celém baráku jen ten TP-Link mesh systém. K mé naprosté spokojenosti. I volání z domu už je v poho, neboť iPhony se ihned přepnou na Wifi volání (mobilní signál v domě je totiž nic moc) a při pohybu kdekoli doma tomu tak je.
Ethernet z těch TP-Linků je sice jen 100 Mb (gigový je o dost dražší a pro mě v podstatě zbytečný), ale tím mám připojen jen internet do gigového switche, kterým zase pomocí pozůstavších Devolo powerline dostávám stream z NASů k TV a do hifi streameru (Cambridge Audio).
Internet máme jen 50/5. Málo, ale v těchto končinách jsem za to vděčný, na 3x IPTV to stačí.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Iphone 11 pripojenie wifi

Příspěvek od mirmo80 »

x5go píše:4ka, ale myslím že operátor nemá nič spoločne s wifi?
Prehliadol som tento post. Ja prave riesim podobne vypadky. Mobil k wifi pripojeny a na displeji hlaska, “wifi siet pravdepodobne nie je pripojena na internet”. Skusam vsetko mozne a neviem prist na to, ci je chyba u mna alebo u poskytovatela. Preto som sa ta pytal na operatora. Samozrejme som myslel isp a nie aku mas SIM v telefone Obrázek.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět