Problém s Apple Pay

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
LenkaS
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 27, 2021 10:21 pm

Problém s Apple Pay

Příspěvek od LenkaS »

Dobrý den, chtěla bych vas moc poprosit o pomoc. Z neznámého důvodu mi nefunguje Apple Pay, ale je to divné... V obchodě telefonem s Wallet zaplatím, ale pokud si potřebuji koupit například jízdenku, zaplatit otiskem prstu rozvor jídla a jiné, abych nemusela zdlouhavě zadávat údaje z karty, tak to prostě nejde..
Přestalo to fungovat z ničeho nic, mám iPhone 7+, aktualizovaný na nejnovější verzi OS.
Byla bych vám vděčná za jakékoli rady :sorry:
Kartu jsem odebrala, po restartovaní telefonu zadala do Wallet znovu, pravdivě vypsala všechny platební informace a nic.. v bance mám vše povolené🙂
Moc děkuji!

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Re: Problém s Apple Pay

Příspěvek od jumbo78 »

Co znamená nejde? Nějaká chybová hláška?

LenkaS
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 27, 2021 10:21 pm

Re: Problém s Apple Pay

Příspěvek od LenkaS »

jumbo78 píše:
ned úno 28, 2021 10:10 am
Co znamená nejde? Nějaká chybová hláška?
Chyba při nákupu jízdenky: Platba byla zamítnuta na platební bráně.
Otevřu Wallet>>zobrazím informace o problému>> Nesprávné informace o obchodníkovi
Je to napsané u všeho (České Dráhy, Wolt, Slevomat atd)

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Problém s Apple Pay

Příspěvek od Clon »

A co presne znamena "v bance mam vse povolene" ?
Ja musim jit pres appku banky na Kartu, zmena limitů, a tam nastavit denni limity pro vybery z bankomatu, platby u obchodniku, MO/TO platby a internetove platby. Byla jsi tam? Pokud tam budou nuly, neklapne to.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět