Iphone XS max - Levá strana nereaguje

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
roko94
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 28, 2021 6:13 pm

Iphone XS max - Levá strana nereaguje

Příspěvek od roko94 »

Dobrý den,
Mám Iphone XS max už třetím rokem, telefonu cca před čtýřmi měsíci z ničeho nic přestala reagovat levá strana displeje. Tudiž nejsem schopen napsat písmena A Q shift a dostat se do numerických klavesnic i (nahoře vlevo kliknout na zpět). Jedná se o pruh cca pul centrimetru. Je opravdu otravné telefon furt naklápět či případně u některých aplikací které nepodporuji otočení jsem nahraný. Na internetu jsem našel dost článku o podobném problému ale žádné kloudné vysvětlení. Chtěl bych se zeptat zda-li se někdo nesetkal s něčím podobným, případně abych nedával X tisic za výměnu displeje když by se jednalo o nějaký bug který by nemusel být řešen hardwarově.
Děkuji velice za případné rady.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Iphone XS max - Levá strana nereaguje

Příspěvek od mike-biker »

S velkou pravděpodobností se jedná o problém LCD, kde mohla odejít dotyková plocha. Pokud nepomohl restore bez obnovy - o čemž pochybuji, pak zbývá zkusit rozebrat telefon a zkusit, zda není problém ve špatném kontaktu. Pokud ani to nepomůže, pak jen výměna LCD panelu.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Odpovědět