Aplikace Podcasty na Apple Watch...?

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
rallydavid
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1094
Registrován: úte čer 15, 2010 10:35 am

Aplikace Podcasty na Apple Watch...?

Příspěvek od rallydavid »

Ahoj,
Mam problem s nativni aplikaci Podcasty na Apple Watch. Na iPhone Podacast app hojne vyuzivam a jeden z duvodu, proc jsem poridil hodinky je, ze jsem chtel byt nezavisly pri sportu na iPhone a poslouchat offilne podcasty.
Bohuzel to stahovani nefunguje/funguje jak kdy a nebo jsem to nepochopil. Na iPhonu jsem si zapnul vlastni vyber podcastu a pozapinal porady, ktere chci stahnout. Kdyz to zapnu tak se tam zobrazi jen ikona cloudu a nebo se toci kolecko jako by to stahovalo. Podminkou pro stahovani poradu je, za hodinky musi byt pripojene na wifi a na nabijecce (uz to je hrozny pozadavek, kdyz by treba chtel clovek stahnout rychle jednu epizodu a jit behat).
Tak jsem to takhle uz vyzkousel dve cele noci a chtel nechat hodinky stahovat(=Nabijecka, wifi ON, aktualizace na pozadi pro Podcasty ON). Bohuzel se nestahlo vubec nic nebo jen naproste minimum, toho co bylo oznaceno ke stahnuti.
Ve vysledku mam v hodinkach asi 5 nahodnych epizod ruznych dvou poradu (z pozadovanych cca 10tiporadu). Nechapu, jak to funguje a nejsem schopny tam nic cilene stahnout (to me take irituje, ze nelze pres app v iphone vybrat konkretni epizodu. Nechap, proc tam lze tupe vybrat jen porad, ikdyz v iphone app podcastech to lze stahovat po jedne epizode). Zarazi me, ze hodinky maji 32GB, coz je na hodinky luxus a ja mam se vsim vsudy zaplneny 1GB a nejsem tam schopnej nic stahnout. Pak postradam smysl k cemu tam je tolik pameti.
Ma nekdo stejny problem nebo mi neco uchazi ohledne principu Podcastu na AW?

Diky
iP 3G 8 GB-Dead
iP 3GS 16 GB iOS 6.1.6JB
iPad 3 3G 64 GBiOS 7.1.1JB
iPh 5S (2x) 16 GB Black
iP 6S 64 GB-Sold
iPad Mini Retina16 GBiOS 12.5
iP 7 32 GB iOS 12.x

iPad Pro 10.5 64 GBiOS 13.x
Apple Watch Series 5 W OS 7.x
iPhone X 64 GB iOS 14.x

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Aplikace Podcasty na Apple Watch...?

Příspěvek od bedo. »

Nemám AW, ale skús sa pozrieť na Overcast - viem, že jeho autor Marco Arment AW má a aj používa.

rallydavid
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1094
Registrován: úte čer 15, 2010 10:35 am

Re: Aplikace Podcasty na Apple Watch...?

Příspěvek od rallydavid »

Tak jsem vzykousel i ten Overcast. Pres noc na nabijecce, wifi zapla a aktualizace na pozadi, v nastaveni zapnuto a nestahlo se vubec nic. V podcastech taky zadna zmena. Nikdo tady opravdu nepouziva Podasty na AW? Jsem z toho uz trochu zoufalej.
iP 3G 8 GB-Dead
iP 3GS 16 GB iOS 6.1.6JB
iPad 3 3G 64 GBiOS 7.1.1JB
iPh 5S (2x) 16 GB Black
iP 6S 64 GB-Sold
iPad Mini Retina16 GBiOS 12.5
iP 7 32 GB iOS 12.x

iPad Pro 10.5 64 GBiOS 13.x
Apple Watch Series 5 W OS 7.x
iPhone X 64 GB iOS 14.x

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Aplikace Podcasty na Apple Watch...?

Příspěvek od bedo. »

Len pre istotu sa opýtam - skúšal si to s Overcast appkou na AW aj v telefóne? Lebo s Apple Podcasts appkou v telefóne to asi fungovať nebude. Overcast (v telefóne) má v nastaveniach možnosť "Auto-Sync to Watch", ktorú predpokladám treba aktivovať a nastaviť koľko epizód z ktorých podcastov sa má synchronizovať do hodiniek. Ale vyskúšať to neviem, lebo ako som spomínal, nemám AW...

rallydavid
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1094
Registrován: úte čer 15, 2010 10:35 am

Re: Aplikace Podcasty na Apple Watch...?

Příspěvek od rallydavid »

Ano, zkousel. Smazrejme, to tam ma zaple. Diky za rady, ale chtelo by to aby se ozval nejaky uzivatel primo s AW.
iP 3G 8 GB-Dead
iP 3GS 16 GB iOS 6.1.6JB
iPad 3 3G 64 GBiOS 7.1.1JB
iPh 5S (2x) 16 GB Black
iP 6S 64 GB-Sold
iPad Mini Retina16 GBiOS 12.5
iP 7 32 GB iOS 12.x

iPad Pro 10.5 64 GBiOS 13.x
Apple Watch Series 5 W OS 7.x
iPhone X 64 GB iOS 14.x

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Aplikace Podcasty na Apple Watch...?

Příspěvek od mirmo80 »

Ak chceš, môžem vyskúšať čo potrebuješ. Napíš čo mám posťahovať, ponastavovať a vyskúšam. Len ja mám AW3, tak aby stačili kapacitou/výkonom.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Aplikace Podcasty na Apple Watch...?

Příspěvek od Anndy »

Ja som to voľakedy s overacastom skúšal - asi rok dozadu.
Bolo to otravné a nie vždy som mal istotu, či sa to do AW natiahlo, do som chcel. Vykašľal som sa na to a radšej som si brával aj iP k behu a cez AW mi stačilo ovládanie.
Lebo počúvať Podcasty v aute, v iP, či AW bez iP bolo nereálne. Všetko som nechcel nechať synchronizovať a nakoniec bol u toho len bordel. Behať s iP nie je problém a je to jednoduchšie.

Totižto to nedungije nejako inteligentne, že aha idem behať - nechám iP doma a to čo zrovna chcem počúvať bude akurát v AW. :-)
Logicky.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Odpovědět