cerne fotky

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
dalas
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: stř lis 19, 2008 9:11 pm

cerne fotky

Příspěvek od dalas »

zdravim, iphone 6s, ios 14.2, restore probehl
fotky ve dne jsou pekne, ale kdyz fotim ve tme nebo pri spatnem svetle, tak blesk se zapne, fotka se ale ulozi cerna, musim jit do galerie, kliknout na ikonu live photo, dat upravit a jezdec posunout doleva nebo doprava, tam je fotka normalne viditelna (osvicena bleskem), pak dat ulozit a teprve potom je v galerii normalne( neni cerna)
kdyz vypnu funkci live photo, tak pak nemam moznost ji takto upravit a mam pouze cerne foto v galerii
delaji to i jine aplikace na foceni
nesetkal se s tim nekdo?
diky

dalas
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: stř lis 19, 2008 9:11 pm

Re: cerne fotky

Příspěvek od dalas »

kazdymu to foti super? nikdo nema tento problem? driv se tady clovek dockal aspon nejake odpovedi

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

cerne fotky

Příspěvek od Jirka_S »

Nesetkal. 6S jsem měl, určitě jsem pár dokumentačních fotek s bleskem udělal a vše bylo jistojistě v pořádku. Vypadá to na špatnou synchronizaci blesku se závěrkou, i když ta je elektronická, jinak si to nedokážu vysvětlit. Alespoň tak by tomu bylo u fotoaparátu. Jak z toho ven, to netuším, žádné takové nastavení v menu není, do opravny bych tu starou mašinku v ceně kolem 3 tisíc asi nedával, nejjednodušší cesta je ten 6S prodat a pořídit něco novějšího. Pokud tedy je ten problém s bleskem zásadní a nepřekonatelný.

dalas
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: stř lis 19, 2008 9:11 pm

Re: cerne fotky

Příspěvek od dalas »

Diky za odpoved, pracuju jen v noci a musim fotit nejake ty provozni problemy, takze to docela je problem, zkousel jsem cisty restore, ted jsem dal aktualizaci na 14.3 a doufal, ze to tam bude poreseny. Neni. Blesk se proste vypne pikosekundu pred uzaverkou.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: cerne fotky

Příspěvek od mirmo80 »

A keď ťukneš do displeja presne v ten moment, keď cvakne? Čiže, chceš zaostriť v momente, keď svieti blesk. Takto to nefunguje?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: cerne fotky

Příspěvek od rony »

6s... ono si vcelku vhodny pripad pre kupu najnovsich modelov, ktore daleko lepsie zvladaju nocne fotenie (bez blesku, to da rozum)

s tym 6s by som skusil nasledovne (metody nastup vystup)

1. proste vypni ho a znovu zapni - pomohlo? nie, dalej:

2. (uistit sa, ze mas zapnute zalohovanie telefonu a ze existuje zaloha), obnovit do tovarenskeho - neobnovovat zo zalohy - pomohlo?

ak pomohlo, obnov zo zalohy. Zasa nanic? Tak uz sme doma.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dalas
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: stř lis 19, 2008 9:11 pm

Re: cerne fotky

Příspěvek od dalas »

Nic z vyse uvedeneho nepomaha. Vyresil jsem aplikaci focus, ma moznost zapnout u blesku prisviceni a fotky uz jsou v pohode

Odpovědět