Ochranné sklo a obal na Iphone 12 pro max

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Amanox
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 01, 2020 11:27 am

Ochranné sklo a obal na Iphone 12 pro max

Příspěvek od Amanox »

Idem kupovať nový iphone 12 pro max a chcel by som hneď naň nahodiť ochranné sklo. Rozmýšľam nad
https://www.alza.sk/panzerglass-edge-to ... 226077.htm
https://www.alza.sk/spigen-glas-tr-ez-f ... 230747.htm

Panzer je hrubšie o milimeter a má lepšiu ochranu na senzory a sklo by malo byť temperované pomocou teploty nie chemicky. Problém je že som sklo sám nikdy nedával na telefón takže tu mám obavu či by som sa trafil presne na senzory.

Spigen tu som nenašiel nejaké nové testy odolnosti tohto skla pr. s panzerom ale výhodou je ten spôsob uloženia skla ale nevýhodou vidím že senzory nie sú chránené.

Ohľadom puzdra som pozeral buď pikata alebo UAG monarch. Ide mi hlavne ochranu pred pádom a origo mi prídu také nič moc hlavne zostáva tam odtlačok pri nabíjaní cez magsafe.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Ochranné sklo a obal na Iphone 12 pro max

Příspěvek od Clon »

V Alze ti sklo i nalepi (asi za poplatek), ale zase mas zaruku, kdyby se treba odlepovalo. Zjisti si to v prodejne.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Ochranné sklo a obal na Iphone 12 pro max

Příspěvek od Jirka_S »

Kdysi jsem taky pořizoval ochranná sklíčka za drahý peníz u nás, nejsem teda žádný velký příznivce čínských e-shopů, ale v tomto mém případě jsem skutečně nenašel rozdíl mezi mnou kdysi draze kupovanými a těmi z Ali za cenu kolem $2.

orlov
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: stř úno 23, 2011 12:22 pm

Re: Ochranné sklo a obal na Iphone 12 pro max

Příspěvek od orlov »

Presne tak ! Ja kupujem z Aliho každý rok transparentný obal za 1 USD a ochranné sklo za 0,70 USD. Prvý krát som kupoval u nás v Nay obal za 8 EUR. Po roku zožltol tak isto, ako obal z Činy za 1 USD.

Amanox
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 01, 2020 11:27 am

Re: Ochranné sklo a obal na Iphone 12 pro max

Příspěvek od Amanox »

Alza to nenalepí len v jednej predajni na ostatných nie.

Odpovědět