koupil jsem Xs max s menenym displejem

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
lukas8504
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 01, 2020 11:39 am

koupil jsem Xs max s menenym displejem

Příspěvek od lukas8504 »

Zdravim koupil jsem iPhone xs max a nechal se napálit na mobilu je měněny displej ale ne originální díky tomu nemám funkci true tone,automaticky jas a jsem bez face id na netu jsem našel ze při výměně se musí přehrát data z původního displeje který bohužel nemám otázka je dá se stim něco dělat děkuji

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Xs max

Příspěvek od rony »

vratit, ziadat peniaze.

ak nedostanete peniaze naspat, poucit sa a take miesta na kupovanie nevyhladavat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Xs max

Příspěvek od Clon »

A na ktere klavesnici prosim te chybi carky, tecky, otazniky a velka pismena ? To na tom XS Max taky nefunguje ?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Xs max

Příspěvek od mike-biker »

lukas8504 píše:
ned lis 01, 2020 11:43 am
Zdravim koupil jsem iPhone xs max a nechal se napálit na mobilu je měněny displej ale ne originální díky tomu nemám funkci true tone,automaticky jas a jsem bez face id na netu jsem našel ze při výměně se musí přehrát data z původního displeje který bohužel nemám otázka je dá se stim něco dělat děkuji
Spíše je problém, že se poškodil přední flex, který se musí přehodit. Na displeji žádná "data" nejsou, to tě někdo opravdu podvedl. :evil:
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Odpovědět