iphone SE - restart smycka / home tlacitko

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Miguel
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 24, 2020 2:54 pm

iphone SE - restart smycka / home tlacitko

Příspěvek od Miguel »

Prosim o radu. Mam na iPhone SE vymeneny display, tedy nefunkcni tlacitko Home. Vyzuzival jsem virtualni bez problemu.
Dnes se mi iPhone pri restartu dostal do restart smycky, kdy se porad dokola restartuje a ukaze se vzdy jen jablicko a pak se vypne a tak dokola.
Na netu jsem si nasel, ze je to bezny problem a prosel nekolik navodu na odstraneni. Ale bez funkcniho Home tlacitka nedokazu tvrdy restart, kterym bych cyklus restartu prerusil. Take se nepripojim do iTunes, ani ruzyne Dr. programy nepomahaji, protoze po pripojeni telefonu k pocitaci iphone nenajdou a chteji po me zase tvrdy restart, ktery bey home tlacitka nedam.
Restart a la iphone 7 a vyse s dolnim volume a hlavnim tlacitkem dohromady pro muj iphone SE nefunguje.
Prosim o radu, co delat.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iphone SE - restart smycka / home tlacitko

Příspěvek od Clon »

Pokud se nepletu, vymeneny displej jeste neznamena nefunkci HB. Nefunkcni otisk prstu, to ano.
Takze bud vymenit HB, nebo asi tel poslat na zaslouzeny odpocinek.
Zkus se obratit na zdejsiho uzivatele Tony1 - nechava tu obcas na sebe mail (pro ty, co nemuzou psat SZ). Tak hledej
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: iphone SE - restart smycka / home tlacitko

Příspěvek od Jirka_S »

Taky jsem si říkal, že ta druhá věta úvodního příspěvku je nesmysl, nejspíš to měnil nějaký "kutil domácí"?

Odpovědět