Hlasitost vyzvánění

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Maxs
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 03, 2020 8:39 pm

Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od Maxs »

Zdravím, řešil někdo jestli je nějaká app na ztlumeni vyzvánění v určitý čas? Jde mi o to aby iphone ztlumil vyzvánění třeba od 20:00 do 6:00 rána. Dělám servisáka a když to zapomenu ztlumit a někdo ve tři ráno volá tak to je budíček hrůza. A když ho ztlumim a zapomenu ráno přidat tak se zas nikdo nedovolá. Díky za jakoukoliv pomoc

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od mike-biker »

Ano, je to přímo nativní aplikace "nerušit". :) . Lze tam nastavit, od kdy do kdy má být vyzvánění vypnuto a dovolají se jen oblíbené kontakty.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Maxs
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 03, 2020 8:39 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od Maxs »

Tu znám, já bych ale potřeboval aby se dovolali všichni. Občas volá právě i číslo co není v seznamu (pokud bych dal celej seznam do oblíbených) díky

Maxs
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 03, 2020 8:39 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od Maxs »

Hlavně v ní nejde zvuk jen ztišit a jiné nastavení tam není

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od mirmo80 »

Cize ty chces aby sa ti dalo dovolat, ale aby to napr. len vybrovalo. Tak v tom pripade naozaj len prepinac. Ja to tiez tak mam. Po 21:30 ziadna notifikacia a da sa mi len dovolat. Ale prepiant nezabudam.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Maxs
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 03, 2020 8:39 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od Maxs »

Jo, přesně. Buď jen vibrace nebo malá hlasitost. Já právě pořád zapomínám. Myslel jsem jestli to neřeší nějaká apka.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od Clon »

A “nerusit” je primo v nastaveni (ozubene kolecko)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Maxs
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 03, 2020 8:39 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od Maxs »

Nerušit nefunguje tak jak si představuju. Buď všichni nebo nikdo. Já chci pořešit jen tu hlasitost.

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od jumbo78 »

Potřebuješ to na noc dle tvého vyjádření - jsem ve stejné situaci a používám nerušit.
Nerušit funguje přesně, jak potřebuješ. V časovém intervalu, který nastavíš, tě nebudou rušit hovory ani notifikace. Pouze, pokud by sis dal kontakt do oblíbených, tak ten uslyšíš. (A i to můžeš vypnout - do povolených v nastavení režimu nerušit dáš nikdo)
Naposledy upravil(a) jumbo78 dne pát zář 04, 2020 10:27 pm, celkem upraveno 1 x.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od mirmo80 »

Maxs píše:Jo, přesně. Buď jen vibrace nebo malá hlasitost. Já právě pořád zapomínám. Myslel jsem jestli to neřeší nějaká apka.
No a nastavit si na to napriklad opakovanu pripomienku? Sice je to take dookola riesenie, ale aspon nieco.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Maxs
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 03, 2020 8:39 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od Maxs »

jumbo78 píše:
pát zář 04, 2020 10:27 pm
Potřebuješ to na noc dle tvého vyjádření - jsem ve stejné situaci a používám nerušit.
Nerušit funguje přesně, jak potřebuješ. V časovém intervalu, který nastavíš, tě nebudou rušit hovory ani notifikace. Pouze, pokud by sis dal kontakt do oblíbených, tak ten uslyšíš. (A i to můžeš vypnout - do povolených v nastavení režimu nerušit dáš nikdo)
Ale já potřebuju aby se mi dovolali všichni, ale třeba jen na vibrace nebo ztlumenou hlasitost. To NERUŠIT neumí

jumbo78
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 177
Registrován: čtv led 18, 2018 5:20 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od jumbo78 »

Jo takhle. Já myslel, že v noci nechceš být rušen. V tom případě přepínač. Vibrovat mobil bude.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od rony »

ak ti na tom TAK zalezi, ze Nerusit nie je dost dobry, tak ti dam radu, ktoru obratom ofrfles a tiez odmietnes.

ale musim, pretoze i to je riesenie.

APPLE WATCH.

dokonca v style, ktory osobne neznasam, pocas spanku ich mat na ruke. Okrem ineho to znamena, ze prichodzie veci budu vibrovat na ruke. Nikoho neprebudis, dozvies sa POTREBNE.

Chce to AW trosku nastavit, aby nevibrovala kazda blbina (je to lahke).

Ale ak aj toto odmietnes, tak si zvykni kazdy den pred spanim ten mobil PREPNUT na vibracie. Nic ine ti nezostava :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od TheSalko »

Iba doplním info, ak by si náhodou nevedel. Funkcia Nerušiť má voľbu, že ak ti tri krát za sebou zavolá to isté číslo, tak vtedy to začne zvoniť. Proste ak je niečo naliehavé.

Maxs
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 03, 2020 8:39 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od Maxs »

Všem děkuju za rady, ale vypadá to že tohle prostě jabko nijak neumí. Hodinky nenosím dvacet let a při mé práci by nepřežily dýl než dva dny. Takže buď přepínat ručně nebo přejít zpět k androidu.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od mike-biker »

Chápu, že se občas najdou takovéto extravagatní požadavky, ale jedině opravdu zapátrat po nějaké aplikaci. To co přesně potřebuješ je bohužel příliš ojedinělé, aby s tím APPLE počítal.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Maxs
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 03, 2020 8:39 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od Maxs »

No proto jsem se sháněl jestli to neřeší nějaká apka.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od Clon »

A android to umi nativne, nebo je na to appka? Jaka?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od rony »

prosim aj pre mna k Androidu ten navod ako to urobit. Mam tu jeden andrak a zabudam menit hlasitost, tak nech mi to ten Andraid robi sam. dik.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Tklf
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 28, 2019 8:30 pm

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od Tklf »

Ano, na andoidu 6 a výše je obdoba funkce nerušit, ale má detailnější nastavení. Dají se nastavit dny v týdnu jednotlivě i hromadně. Poté také časové období v těch dnech. A také se to dá přiřadit potvrzené události v kalendáři. Syn to používá do školy. Nemusí se o to starat. V daný den a hodinu se telefon přepne na nerušit. Po uplynutí časového období se zase funkce vypne.
Ale aby to dělalo to co požaduje kolega nad námi to neumí. Základní funkcionalita je stejná, telefon je potichu. Možná a to už si nejsem jistý pouze vibruje. To bych se musel synovi do mobilu podívat.


Z mobilního zařízení.

bedo.
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 704
Registrován: sob kvě 29, 2010 11:04 am

Re: Hlasitost vyzvánění

Příspěvek od bedo. »

A Siri skratky by to nezvládli? Je tam možnosť nastavenia hlasitosti aj času.

Odpovědět