iPhone SE (old) skace displej

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

iPhone SE (old) skace displej

Příspěvek od mirmo80 »

Ahoj, synator nahlasil - tatik, mam pokazeny telefon. Pozrel som ho a nieco naozaj asi nie je ok. Sprava sa to tak, ze displej od polovice hore nechce dobre reagovat na dotyk. Preskakuje, posuva sa, nedaju sa trafit pismenka, prip. v hornej casti nereaguje. Robi to posledne dva dni. Po chvilke, alebo restarte je to ok a potom zase. Je to sporadicke a neviem najst spojitost s nejakou cinnostou. Najprv som tomu neprikadal vyznam, ale teraz rozmyslam, ci to nemalo suvislost. Cca tyzden, dva mi chlapec viac krat povedal, ze nevie nabit telefon. Ze je na nabijacke (original kabel aj nabijacka) ale nenabija sa. Percenta sa bud nehybu, alebo poskoci o 1-2. Hovorim si, asi zly kabel/nabka, vymenil som a telefon sa nabija. Ale teraz zacal blbnut ten displej.
Skor ako urobim uplny reset, su to jasne priznaky nejakej hw vady? Niekto znaly prosim? Tony, mike :)
Dik
m
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iPhone SE (old) skace displej

Příspěvek od Clon »

Nejsem ani jeden z nich, ale sveho casu nevlastni syn se stejnym telefonem dopadl uplne stejne. Ackoliv jsem udelal reset z DFU, nezmenilo se vubec nic. Dal jsem po tom nepatral a on si koupil telefon novy. Mel jsem tehdy podezreni, ze mu bud spadl nebo ho utopil. Mimochodem ho mam v supliku :-)
Jsem taky zvedav, co na to odbornici povi
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone SE (old) skace displej

Příspěvek od mirmo80 »

Tak samozrejme, svatosvate obaja tvrdia, ze telefon im nespadol - mladsi a starsi. Ale iba oni vedia kde je pravda :)
Ale asi si mi napovedal ako to dopadne. Uvidime.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět