Iphone 8 plus - koupit či ne

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Ivet
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 02, 2020 5:17 pm

Iphone 8 plus - koupit či ne

Příspěvek od Ivet »

Dobrý den, ahojky, vlastním Iphone 7, ale už potřebuji změnu. Přemýšlím o Iphone 8 plus, není předražený a myslím si, že za tu cenu i celkem v pohodě. Samozřejmě vím, že vyšel nový Iphone SE 2020, ale má skoro o polovinu menší baterii a také bych chtěla větší telefon. Každopádně jde mi o to, zda se vyplatí koupě IPhonu 8 plus kvůli podpoře, jak dlouho ještě bude trvat? Děkuji.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Iphone 8 plus - koupit či ne

Příspěvek od mirmo80 »

Co tak zvazit iPhone XR? Cenovy rozdiel prijatelny, generacne je niekde uplne inde, vykon detto a podpora do buducna tak isto. Dokoca ma +/- rovnaky rozmer no vacsiu uhlopriecku.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Iphone 8 plus - koupit či ne

Příspěvek od Metalgirl »

Zařízení mají tak podporu pět let od uvedení na trh. Jinak co se týče většího displaye, tak co tak zkusit iPhone X, Xs třeba? Větší uhlopříčka displaye oproti menší cekové velikosti přístoje, mladší model = delší podpora do budoucna a výdrž baterie srovnatelná. https://www.apple.com/cz/iphone/compare ... e3=iphoneX

Osobně jsem měla iPhone 7+ a do tak velkého telefonu už bych nešla.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

honza.mac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 313
Registrován: čtv bře 22, 2018 4:16 pm

Re: Iphone 8 plus - koupit či ne

Příspěvek od honza.mac »

Taky jsem se rozhodoval, iPhone 8+, XR nebo 11.
Koupil jsem iPhone 11, ale ...
Do teď jsem se nesžil s “ksicht ID” a v době korona je to vopruz.
Vopruz je to i při placení, přiložím mobil k terminálu, ksicht ID mě ověří a ještě musím 2x zmáčknout power tlačítko.
Výhodou Touch ID je že stačí přiložit mobil k terminálu, ověřit se otiskem prstu a je zaplaceno. Žádné 2x stisknutí.
Takže za mě, jsem už starší, telefon s Touch ID, iPhone 11 dám asi dítěti a zakoupím iPhone 8+.
Je to jen můj pohled na věc a můj názor se kterým se zde nemusí většina ztožnit.
Honza.Mac
iPhone 11 128GB
iPad Air 2 64 GB
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/1TB SSD OWC
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 8TB WD Red

mpok
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob kvě 02, 2020 11:32 am

Re: Iphone 8 plus - koupit či ne

Příspěvek od mpok »

Ja osobne bych uz 8 nekupoval. Je to starsi model a pokud nestridas telefon ob rok, tak se vyplati jit do noveho SE 2020! HW je na tom jako 11, coz je lonska vlajkova lod, ale za skoro 1/3 ceny! Kapacity baterie bych se nebal. Dneska dle meho nazoru neni lepsi pomer cena/vykon nez iPhone SE 2020!


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Iphone 8 plus - koupit či ne

Příspěvek od Anndy »

2x stlačenia tlačítka sa nevyhneš - ale dá sa to jemne optimalizovať.
Vytahuješ mobil - zároveň 2x stlacis tlačítko - pozrieš sa na neho a prikladáš k terminálu.
11-kové modely poznajú tvár z väčšej vzdialenosti. Takze sa to dá v podstate pri pohybe bez čohokoľvek navyše spraviť.
Samozrejme AW to rieši tiež.

K tej dileme 8+. XR bude mať výhodu dobrej výdrže batérie.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Odpovědět