Airdrop ios 13.4.1 nefunguje

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
zdreloo
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: ned kvě 08, 2016 9:14 am

Airdrop ios 13.4.1 nefunguje

Příspěvek od zdreloo »

Ahojte , mam problem s airdrop na svojom iphone x a ipad pro 2017
Natocil som video na iphone a chcel som ho zeditovat v tablete, predsalen je to pohodlnejsie.
Pred tyzdnom som nemal problem. V priebehu tohto tyzdna som aktualizoval obe zariadenia a problem je tu
Obe zariadenia su pripojene k rovnakej wifi, zdielanie internetu mam vypnute , airdrop aj bluetooth zapnute , obmedzenia obsahu sukromia v nastaveniach- cast cas pred obrazovkou som skontroloval a pouzivanie airdrop je povolene. Uz si neviem rady a neviem ako dostat bez pouzitia pc/macu videosubor z iphone do tabletu pohodlnejsie ako prostrednictvom airdrop-u. Manzelka ma iphone se a jedine co viem poslat je subor z tabletu do jej iphone s ios13.3 vsetkyy ostatne pokusy nieco niekam poslat zlyhali.
A ano skusal som to vypnut a zapnut .
Nejake rady okrem : “neviem co s tym moze byt”
Vdaka

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Airdrop ios 13.4.1 nefunguje

Příspěvek od Anndy »

Vyšiel aj update na macOS. Skontroluj, či sú najnovšie na každom zariadení. Taktiež pomáha odhlásiť sa z appleID (neviem, či toto zrovna spĺňa tvoja poznámka - zapnúť / vypnúť). Skús aj vsetky zariadenia.
Jo a minuly týždeň kamarátovi pomohlo pri iPade vypnutie zapnutie tabletu - ale cez tvrdý reset.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Odpovědět