,, iPhony levně '' - sbazar.cz věřit/nevěřit

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
daliborprasivka
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 28, 2020 11:54 am

,, iPhony levně '' - sbazar.cz věřit/nevěřit

Příspěvek od daliborprasivka »

Dobrý den, snažil jsem se najít něco o tomhle prodejci : https://www.sbazar.cz/iphonylevne , protože prodává iPhony za podezřele málo peněz.
Píše že dává 2 roky záruku, na nějakou firmu, která nemá s tímhle vůbec nic společného, a dává 14 dní garanci na vyzkoušení. Nemá někdo s tímhle zkušenosti?
Říkal jsem si že jak by na tom mohl vydělat, na aliexpressu, a dhgate se iPhony 7 prodávají za 150usd takové ty funkční kde vymění displej a záda a je ,, refurbished '', ale ty neměly funkční Touch ID, ty plně funkční byly za 180usd, a to už se mu tak nějak nevyplatí. Samozřejmě je to cena za jeden při koupi 10+. A ještě jestli mu to celnici někdo vezme, tak to už vůbec.
Rád bych si samozřejmě jeden koupil.
Díky za názory :roll:

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: ,, iPhony levně '' - sbazar.cz věřit/nevěřit

Příspěvek od Metalgirl »

Podle telefonního čísla se mi podařilo dopátrat, že patří pod firmu itradephone a s ní lidé nemají pozitivní zkušenosti https://www.bazar.sk/inzerent/1329887-i ... odnotenie/ od tohoto ruce co nejdál.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

daliborprasivka
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 28, 2020 11:54 am

Re: ,, iPhony levně '' - sbazar.cz věřit/nevěřit

Příspěvek od daliborprasivka »

Díky moc, díval jsem se na IČO, a podle něj je to firma která měla kapitál 3 miliony a jede v nemovitostech. Takže tam napsal asi jiné. Na číslo telefonu mě nenapadlo se dívat... Tak snad to někomu pomůže až bude něco takového hledat

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: ,, iPhony levně '' - sbazar.cz věřit/nevěřit

Příspěvek od mike-biker »

Za 4k se dá na Sbazaru, nebo na Aukru koupit již relativně slušný iPhone 7 32GB. Od této společnosti bych se bál, jedině osobní převzetí.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: ,, iPhony levně '' - sbazar.cz věřit/nevěřit

Příspěvek od Tony1 »

NO když se na to dívám, tak v každém případě jsou tam měněny záda (cena tohoto dílu v průměrné kopírované kvalitě je cca 500,- dle počtu odebraných kusů nevýhoda měkký kov ) pokud iP vykupují nebo jsou to iPhone co bývalí uživatelé vyměnili za nový s doplatkem, tak je to stále schopné produkovat nějaký zisk. Viz třeba Alza na Aukru to co tam prodává jsou vrácené pojištěné iP popřípadě vyměněné za nový iP v programu každý rok nový iP a když se podíváte za kolik se stále prodávají, tak stále tyto iP produkují zisk prodejci. Další možnost je že prodejce je šikovný a prodává opravené iP které leze koupit za třetinu čtvrtinu ceny a sám si je opraví. Záleží ale jak kvalitní jsou opraveny a jak dlouho oprava vydrží.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: ,, iPhony levně '' - sbazar.cz věřit/nevěřit

Příspěvek od mike-biker »

No ale rozhodně bych nevěřil nějaké šanci uspět v reklamačním řízení, to bude asi každému jasné.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Odpovědět