Nefunkční reproduktor po výměně baterie (Iphone SE)

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Antiflag
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: pát srp 04, 2017 6:36 am

Nefunkční reproduktor po výměně baterie (Iphone SE)

Příspěvek od Antiflag »

Ahoj,
včera jsem si podle videa na YT vyměnil v domácích podmínkách baterii v Iphonu SE verze 16Gb - verze systému IOS 13.3.1.
Když jsem baterii měnil, zdemontoval jsem display, poté malý plíšek co překrývá konektory k baterii...baterii jsem dle postupu na YT nainstaloval zpět, všechny konektory připojil na stejný místo, připojil home button, zaklopil a telefon zapnul, vše funguje tak jak má až na reproduktor ve spodní části telefonu, který z neznámého důvodu nehraje, během manipulace ve střevech telefonu jsem určitě úmyslně do reproduktoru nezasahoval. Před výměnou baterie reproduktor vždy fungoval bez potíží.
Zatím jsem zkoušel pouze restart telefonu, ale bez úspěchu.
Baterii jsem měnil za pomocí příslušenství, které bylo součástí balení baterie. Baterie je značky NOHON objednaná z Aliexpressu cca za 17 dolarů.

Za každý nápad a radu budu rád.

Díky.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Nefunkční reproduktor po výměně baterie (Iphone SE)

Příspěvek od mike-biker »

Nabíjení a mikrofon při hovorech funguje? Jediné co mě napadá je znovu otevřít, zkontrolovat připojení konektoru a samotného vyzváněcího repra. Repro proměřit.
Je to ten vedle konektoru baterie.
Obrázek
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Antiflag
Host
Host
Příspěvky: 6
Registrován: pát srp 04, 2017 6:36 am

Re: Nefunkční reproduktor po výměně baterie (Iphone SE)

Příspěvek od Antiflag »

Ano nabíjení i mikrofon při hovorech funguje. A je to ten, který vidím na obrázku.

Asi zkusím telefon zase rozebrat a vyzkoušet, jestli jsem omylem nepohnul s nějakým kontaktem.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Nefunkční reproduktor po výměně baterie (Iphone SE)

Příspěvek od mike-biker »

Tak dej vědět.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Odpovědět