Aplikace na focení a třídění fotek

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Bischop
Host
Host
Příspěvky: 58
Registrován: stř srp 19, 2009 2:35 pm

Aplikace na focení a třídění fotek

Příspěvek od Bischop »

Zdravím pánové,
měl bych takový dotaz, který jsem zatim nedokázal vyřešit.

Často fotím v práci na telefon nebo iPad hromadu fotografií. Fotím stroje.

Problém je, že když nafotím několik typů strojů, tak pak často po delší době tápu, který byl co a kde.

Existuje nějaká aplikace na focení, která po vyfocení fotky zařádí fotografii do příslušné složky popřípadě přejmenuje?

Strašně by mi to usnadnilo práci.
Na trhu jsem na takovou aplikaci zatím nenarazil...

Děkuji mnohokrát za rady.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Aplikace na focení a třídění fotek

Příspěvek od rony »

Photos priamo v iOS, mozes si fotky zaradovat do Albumov. Nie su to fyzicky zlozky su to "zaradenia" tj. fotky zostanu tam kde su po vyfoteni ale zaroven fotke pridas infosrmaciu, v ktorych ALBUMOCH sa ma zobrazovat (tj. naozaj nie len jeden ale viacero). Zaroven Photos cita informacie ako napr. cas a poloha, takze vie ti triedit fotky podla casu a miesta. - vsetko je na karte Albumy v aplikacii Photos.

Musis to robit ale rucne. Nijaku AI v smere, ze by to rozoznavalo typ stroja to nema.

U teba teda, prides na miesto, ofotis vec, spravis par fotiek. Vojdes do Photos, oznacis tieto fotky, das vytvorit Album a ten POMENUJES.


/\/\.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět