Zmizelá složka

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Nikolka21
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: čtv dub 10, 2014 12:54 pm

Zmizelá složka

Příspěvek od Nikolka21 »

Ahoj. Vím, že to bude znít divně, ale zmizela mi fotka s filmy. Není na iCloudu, v koši, nikde. Nikdy se mi nic takového nestalo, nemá někdo prosím vás podobnou zkušenost? Popřípadě dá se nějak stejně jako u windows kdysi vrátit čas na počítači a bude to stejné jako před týdnem? Děkuji moc za rady a zkušenosti.

Nikolka21
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: čtv dub 10, 2014 12:54 pm

Re: Zmizelá složka

Příspěvek od Nikolka21 »

složka s filmy*. Omlouvám se za chybu.

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Zmizelá složka

Příspěvek od Jirka_S »

OT: svůj příspěvek je přece možné editovat, proč tedy nový příspěvek s opravou? To není rejpání, jen takové nasměrování.
A k věci: není zcela jasné, odkud (a jak) ta složka zmizela, z Macu? TM záloha je?

Nikolka21
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: čtv dub 10, 2014 12:54 pm

Re: Zmizelá složka

Příspěvek od Nikolka21 »

V pořádku, máte pravdu. Jsem se unáhlila. Omlouvám se.

Vůbec to právě nechápu. Na PC nikdo přístup nemá, takže nikdo jiný to nebyl. Nechtěně jsem to smazat mohla, ale bylo by to v koši a v jiné složce to taky není, uvolnilo se místo na disku. TM bohužel nemám. Nevadí mi ani tak ztráta těch filmů, to se stane. Jen bych ráda věděla, jak se to stalo, protože mi to moc hlava nebere. Ted koukám a ještě se mi vyprázdnila jedna složka s PDF knihami. Tak mě napadá, nemohl by to být nějaký vir?

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Zmizelá složka

Příspěvek od Anndy »

A nemala si iba nejako zle/blbo nastavenú synchronizáciu?
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Nikolka21
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: čtv dub 10, 2014 12:54 pm

Re: Zmizelá složka

Příspěvek od Nikolka21 »

50% procent filmů bylo stažených v PC a 50%, bylo na iCloud. Myslíte si, že to bude tím? Každopádně už to tak mám 5 let nastavené a ještě nikdy nic, až do ted.

edit: Vypla jsem a zapsal PC. Měla jsem na ploše složku DENÍK a v něm další 4 složky a jedna z nich je pryč a v ostatních chybí zase nějaké složky co byli uvnitř. Nějak nahodile, jak kdyby to jen někdo vybral a smazal.

Odpovědět