SMS z oblíbených

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
vstepanek
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: pát dub 17, 2015 7:33 am

SMS z oblíbených

Příspěvek od vstepanek »

Zdravím všechny. Poprosím o pomoc nebo radu.

Pokud chci z oblíbených kontaktů někomu odeslat sms tak klepnu na i v kroužku a potom na ikonu sms. Vždy došlo automaticky k přesměrování do zpráv a otevřela se příslušná konverzace s daným kontaktem. Po přechodu na ios 13... se toto u mého ip 7 již neděje. pouze dojde k přesměrování do zpráv. Pokud toto několikrát vyzkouším u více oblíbených kontaktů tak začne vše zase fungovat tak jak má do chvíle než ukončím aplikaci "hovory" pak se vše zase opakuje. Čekal jsem, že po aktualizaci na nejnovější ios se vše srovná, ale bohužel se tak nestalo a problém přetrvává.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: SMS z oblíbených

Příspěvek od Clon »

"Neco" se v systemu zasukovalo.
Prechazel jsi z iOS 12 na 13?
Podle me, nez se s tim trapit pri kazde prilezitosti, udelal bych restore z DFU, natahnul novy system od piky, telefon nastavil jako NOVY (neobnovovat ze zalohy) a verim tomu, ze vse bude makat tak jak ma.
Nejprve si samozrejme udelej zalohu - clovek nikdy nevi .....
Nez zacnes, radeji poradne nastuduj (co zalohovat do iCloudu apod).
Ja osobne na novou verzi iOS vzdy prechazim pres DFU. Je to pracnejsi, ale myslim ze se to vyplati
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

orlov
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: stř úno 23, 2011 12:22 pm

Re: SMS z oblíbených

Příspěvek od orlov »

Mne presne toto robilo na SE v posledných verziách iOS 12. Po prechode na iOS 13 je všetko v poriadku.

vstepanek
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: pát dub 17, 2015 7:33 am

Re: SMS z oblíbených

Příspěvek od vstepanek »

OK až bude chvíle času tak udělám restore a dám sem vědět jak to dopadlo.

vstepanek
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: pát dub 17, 2015 7:33 am

Re: SMS z oblíbených

Příspěvek od vstepanek »

Tak jsem vyzkoušel všechno možné a nejde to. Obnovoval jsem snad všemi způsoby a nic pořád stejný problém. Dokonce jsem si vypůjčil jiný iphone 8plus a ten jsem obnovil mojí zálohou z icloudu a tam vše fungovalo bez problému. Nakonec jsem zkoušel kde co v nastavení a přišel jsem na to, že pokud vypnu imessage tak problém zmizí a vše funguje jak má. Tak a teď "babo raď".

Odpovědět