Win 10 nepozná Iphone

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
DanielCZ
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 16, 2020 10:15 am

Win 10 nepozná Iphone

Příspěvek od DanielCZ »

Ahoj velmi prosím o radu. Mám iphone X, OS nejnovější.

PC mám win 10 64 bit.

Nedaří se mi stahnout fotky. PC iphone nevidí. Postupoval jsem přesně dle tohoto návodu https://support.apple.com/cs-cz/HT204095

a proste v ve správci zařízení stále chyběl ovladač Apple Mobile Device USB driver.

PO 5 hodinovém snažení instalace odinstalace i tunes jsem se rozhodl přeinstalovat win. A ovladač tam najednou po inslataci win a i tunes byl. Jenže stahovaní foto bylo jen polovičate. Po chvili to vyhodilo chybu že zařízení nefunguje. Tak jsem ten ovladač dal automaticky aktualizovat a zmizel. a At už ted udelam cokoliv už ho tam nikdy nemám.

Fotky mam v tel ne na icloudu

Neřešil jste někdo toto???

Tea Racer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4033
Registrován: pon bře 30, 2009 10:25 am

Re: Win 10 nepozná Iphone

Příspěvek od Tea Racer »

Stalo se mi něco podobného a chyba byla v kabelu pro iPhone.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
iPhone SE 2022
Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Win 10 nepozná Iphone

Příspěvek od Jirka_S »

Může být i nepořádek (bordel) v telefonu, zkusil bych ostrou špejlí opatrně prošťárat dole kontakty.

ferys
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: čtv kvě 02, 2019 8:01 pm

Re: Win 10 nepozná Iphone

Příspěvek od ferys »

A mate program Itunes z Windows Store? No me zase Itunes psalo: Dejte telefon do zakladniho nastaveni.A nechtelo telefon pripojit.
Tak vse zalohovat,restartovat do zakladniho nastaveni a pak se Itunes s XR spojilo.
ferys

DanielCZ
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 16, 2020 10:15 am

Re: Win 10 nepozná Iphone

Příspěvek od DanielCZ »

Ahoj.,.no kabely jsem používal dva. Jak rikam nejvetši problem byl že zmizel ten ovladač, který dam po čisté instalaci OS win a poté i tunes byl. Po aktualizaci toho ovadače zmizel......z 3 000 fotek jsem to stahoval po 50 kusech. Nakonec se podařilo to že se telefon tedy pripojil..a cca po 50 kusech foto a nebo delším videu to napsalo zařízení nefunguje.....pak sjem musel kabel na 20 sekund vytáhnout a zase. Jenže takto brzo oddělam bud kabel nebo konektor na mobilu a nebo usb na pc

I tunes jsem měl verzi apple. Ze storu jsem zkoušel taky a také nic.

Odpovědět