iPhone 11 Pro - nefunkční regulace hlasitosti

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

JarynCZ | ned led 12, 2020 9:30 pm

iPhone 11 Pro - nefunkční regulace hlasitosti

Ahoj,

včera jsem si koupil nový iPhone 11 Pro a krom jiných nových funkcí, na které si bohužel musím zvykat (absence 3D Touche a podobně) jsem našel i celkem velké bugy. Věřím tomu, že jedna z následných aktualizací systému problém vyřeší, ale chtěl bych vědět, zda-li se někomu tento problém taky vyskytl.

Teď k věci, u dřívějších iOS zařízení byly 2 úrovně hlasitosti (jedna pro systémové zvuky - vyzvánění, sms a prostě zvuky výstrah, druhá pro regulaci hlasitosti v aplikacích - hry, youtube a podobně). Pokud mám zaplé (a já to opravdu zaplé mám) možnost "měnit hlasitost tlačítky" tak tlačítky hlasitosti reguluji hlasitost právě těch výstrah (vyzvánění a podobně) - pokud jsem zrovna na domovské obrazovce, resp. nejsem v žádné aplikaci. A hlasitost aplikací, mimo jiné, měním posuvným sliderem v kontrolním centru.

Jenomže, ikdyž mám funkci měnit tlačítky zapnutou, tak mi při klikání na tlačítka vyskakuje pouze z levé strany hlasitost, ale aplikací, ne vyzvánění. Pro regulaci vyzvánění musím do nastavení a to je, co si budeme povídat, dost otravné.

Stal se někomu podobný bug? Víte jak ho odstranit?
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován:
stř srp 05, 2015 9:07 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé