Apple produkty

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Hulwat
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 08, 2020 5:14 pm

Apple produkty

Příspěvek od Hulwat »

Zdravím Vás,
vlastním iPhone 11 Pro Max, Apple Watch S4 44mm, AirPods Pro a MacBook Pro 2014 13'' s retina displejem.
Mám dotaz, i když docela hloupý, mám od Apple plnohodnotné produkty? Jestli jsou dostatečná? Co myslíte, z Vašeho pohledu?
Omlouvám se za hloupý dotaz.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Apple produkty

Příspěvek od mike-biker »

Omlouvám se, ale otázka je opravdu hloupá. Záleží na tvých představách a požadavcích, sám bys měl vědět, co potřebuješ.
Pokusím se odpovědět.
iPhone - co bys jako chtěl lepšího, než TOP model? :D
Watch - pokud ti vyhovují, plně stačí, pokud chceš EKG a další fičurky, pak samozřejmě S5.
Airpods Pro - sedí ti? Neřeš to. Nesedí ti? Prodej je a zkus Airpods či jinou značku.
MacBook Pro 2014 mám a bude mi stačit ještě několik let. Mám ovšem 16GB RAM a 4jádro 2,5GHz.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Hulwat
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 08, 2020 5:14 pm

Re: Apple produkty

Příspěvek od Hulwat »

:D já vím, je to hloupé. MacBook mám i5 2,6ghz a 8GB RAM a Iris 1536MB. Stříhám na něm 4K videa ale ne hodinové videa většinou kolem 10 minut. Nejsem profesionál, čili není to má profese. Jinak běžně procházení webu a kancelářské práce. Vím zní to blbě, ale je na dnešní dobu ještě můj MacBook výkonný? Rozumíte zajímá mě názor druhých.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Apple produkty

Příspěvek od mirmo80 »

Dotaz mozno nie je hlupy, skor je nespravne smerovany. To ti nikto nepovie pretoze aj ked poviem ano aj ked nie, v oboch pripdoch budem mat pravdu. Ty musis vediet ci spokojny s tym, co dostavas za peniaze, ktore si za to dal.
Myslim, ze z tohto vznikne len bezvyznamna diskusia, ktora nebude mat ziaden jednoznacny zaver.
Uz ked, tak by som sa mozno pytal ako ostatni hodnia aktualny trend. Ale nie ci si myslime, ci vyhovuje tebe :)
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Apple produkty

Příspěvek od Clon »

Watch - EKG snad umi uz 4ky, ne?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: Apple produkty

Příspěvek od Jirka_S »

Je ještě nějaké fórum, kde jste tuto otázku nevložil? :)

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Apple produkty

Příspěvek od Clon »

Kdyby vedel o jeho existenci, jiste by dotaz vlozil :-)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Apple produkty

Příspěvek od mike-biker »

Hulwat píše::D já vím, je to hloupé. MacBook mám i5 2,6ghz a 8GB RAM a Iris 1536MB. Stříhám na něm 4K videa ale ne hodinové videa většinou kolem 10 minut. Nejsem profesionál, čili není to má profese. Jinak běžně procházení webu a kancelářské práce. Vím zní to blbě, ale je na dnešní dobu ještě můj MacBook výkonný? Rozumíte zajímá mě názor druhých.


Asi bys to měl vědět sám, jak moc se MacBook "zadýchává". Můj osobní názor je ten, že pokud se to s ním dá ještě vydržet, tak je to v pořádku. Sám jsem čekal na MacBook s Face ID, zatím jsem se nedočkal a protože na něm sice taky občas dělám náročnější věci, ale většinou klasiku - Office, Web, maily, úpravy obrázků atd., tak bude ještě 2-3 roky v pohodě sloužit. Odchází baterie, nechám vyměnit Top case vč. baterie v autorizovaném servise, přepastovat, vyčistit a pojede dále jako mlaďoch. LCD byl měněn před dvěma lety s rámci exchange programu - problém s AR vrstvou. Bude to tedy v podstatě nový stroj.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Odpovědět