"ostatní" paměť

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
wagabund9
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte pro 17, 2019 11:48 am

"ostatní" paměť

Příspěvek od wagabund9 »

Zdravím všechny,

mám problém s pamětí telefonu po aktualizaci na IOS 13. Mám iPhone 6s 16 GB a skoro už nejde používat právě kvůli paměti.

Zaplněno mám aplikacemi cca 6GB.
Samozřejmě mám zapnuté všechny optimalizace paměti a co jde mám na cloudu.

Po aktualizaci na IOS 13 mám ale v úložišti nové kolonky(spíš nejsou nové ale všimnul jsem si jich protože narostli" a to je "SYSTÉM" a "OSTATNÍ" které dohromady žerou 9GB. Jako u systému to chápu, to je klasika, ale že je potřeba 4GB na vyrovnávací paměť to mi přijde divné a předtím to tak nebylo...

Nějaká rad prosím? :)
Jediné co mě napadlo je smazat fotky a prostě je na iPhone nepoužívat. Nebo jde to nějak smazat jen z iPhone bez toho aby se to dále přestalo posílat na cloud co vyfotím na iPhone a zároveň se nesmazalo z cloudu v ostatních zařízeních po tom co je z iPhone smažu?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: "ostatní" paměť

Příspěvek od rony »

system ked naraazi na strop, tak zmensi Other. o vela nie, lebo tam su tvoje data.

Robi to aj mne a viacmenej to vyplna do isteho limitu. Ak vsak nahram nejake data, on si stiahne velkost Other

Other nie je cache. JE to ulozisko vsemozneho bordelu, tvojich dat, lokalnych syncovanych kopii atd. Proste vsetko, co ked to budes potrebovat aby bolo uz vopred lokalne pripravene.


Toto je dovod preco radime aj ludom, co si myslia, ze storage nahradia platenim iCloud, ze i tak potrebuju dostatocny lokalny storage.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět