Fotografie u kontaktu

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Xmarcin
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte pro 10, 2019 7:10 pm

Fotografie u kontaktu

Příspěvek od Xmarcin »

Zdravím všechny zde a prosím o radu když chci uložit fotografií ke kontaktu mám problém při jeji úpravě. Dám přiřadit fotografií ke kontaktu a v možnosti úprav zvětším s cele osoby at je videt jen obličej tak aby byl jen ten oblicej přes celé kolečko výřezu vše dám uložit a přitom to uložení je všechno v pořádku obličej je přes celé kolečko. Pak dám opět hotovo že je vše vporadku a zobrazi se kontakt I s fotkou v malém kolečku opět potvrdím hotovo, ukonci se editace kontaktu a zhruba do 5 až 10 s se obrázek v kolečku kdy byl obličej přes celé kolečko změní do původní podoby obrázku před přiblížením a je tam cela postava. Mám iPhone 6S s IOS 13 dělalo to i dříve když jsem měl 12. Je nějakým způsobem možné uložit fotku přiblíženou tak aby byl vidět pouze obličej a ne celá postava (foto pred upravou) Nikde jsem nenašel toto téma a tak děkuji za každou odpověď.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Fotografie u kontaktu

Příspěvek od Metalgirl »

Zkus tu fotku upravit přímo v aplikaci fotky, udělej si výřez a pak to vlož ke kontaktu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Odpovědět