Apple iPhone 6s nenabíjí

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
alexikarmani
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: úte srp 21, 2018 8:34 pm

Apple iPhone 6s nenabíjí

Příspěvek od alexikarmani »

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda někdo pomůže nechal jsem vyměnit do iPhone 6s baterii neoriginální a je to asi 3 týdny co je baterie vyměněna.Jenže nastal problém asi druhý týden,že se mi mobil nenabíjí jako dříve.Musím vždy najít dobrou polohu,abych do nabíjecího konektoru jsem zasunul nabíjecí kabel.Myslíte,že je vadná součástka nabíjecího konektoru?Zkoušel jsem i konektor v iPhone vyčistit vatkou,ale nic nepomohlo.Chtěl jsem se ještě zeptat mohli s tím něco udělat v servisu?Pokud ano jaká je cena za výměnu nabíjecího konektoru?A zda by pasoval kontektor z iPhone 6 do iPhone 6S.Děkuji za každou radu.
Apple iPhone 6S iOS 13.1.1

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Apple iPhone 6s nenabíjí

Příspěvek od mike-biker »

Problém může být v tom dock konektoru, ten se dá za rozumný peníz vyměnit. Také může být jen zanesený nečistotou, to se pozná podle nezvyklého chodu při zasunování - kabel tam hezky nezacvakne.
Konektor od iPhone 6 je zcela jiný a nelze použít.
Odkud jsi? Pokud z Prahy, mohu opravit.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

alexikarmani
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: úte srp 21, 2018 8:34 pm

Re: Apple iPhone 6s nenabíjí

Příspěvek od alexikarmani »

Právě zasunout jde zkusil jsem několikrát i vyčistit a nepomohlo.Jsem ze Zlínského kraje.Nevíte jaká cena se pohybuje za výměnu?Děkuji
Apple iPhone 6S iOS 13.1.1

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: Apple iPhone 6s nenabíjí

Příspěvek od Onygzzer »

A vyčistil jsi ho pořádně? Chce to vzít to kulaté párátko a pořádně tím vybrat všechny nečistoty. Standartně se dá vybrat doslova hrst žmolků z kapes.
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

alexikarmani
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: úte srp 21, 2018 8:34 pm

Re: Apple iPhone 6s nenabíjí

Příspěvek od alexikarmani »

Takže už vyřešeno ještě jednou jsem vyčistil párátkem dock a funguje jako dříve.Děkuji
Apple iPhone 6S iOS 13.1.1

Odpovědět