Iphone 8 plus - zmeškané hovory v historii

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
janahvezda46
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv lis 07, 2019 2:01 pm

Iphone 8 plus - zmeškané hovory v historii

Příspěvek od janahvezda46 »

Dobrý den, požádala bych vás o informaci....v historii volání se mi ukazuje dole na liště v ikone hodin, že jsem měla zmeškaný hovor - svítí tam červená jednička. Bohužel v seznamu zmeškaných hovorů není nic. Mám Iphone 8 plus. Chystám se jej restartovat, ale jde mi o to, zda-li opravdu někdo nevolal a neukládá se to ještě někam v telefonu...než ho restartuji. Blokovaná čísla nemám a včera večer to tam ještě nebylo, hovory si každý večer mažu. Ta informace je z dnešního ráda. Jinak děkuji za pomoc. Škoda, že sem nejde nahrát obrázek ...s díky jana

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Iphone 8 plus - zmeškané hovory v historii

Příspěvek od rony »

obrazek jde nahrat

restart telefonu na tom nic nezmeni. asi mate na mysli vymazanie do tovarnych nastaveni (je na to len tento dovod? vo vseobecnosti mazanie telefonu ma malo dovodov)

cerveny badge pri nazreti do historie volani obvykle zmizne. asi nepozerate aj do Facetime?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět