Dnešní fotky se neukazují v galerii

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
ivetakoov
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pát říj 18, 2019 7:27 am

Dnešní fotky se neukazují v galerii

Příspěvek od ivetakoov »

Dobrý den, potřebuji radu, zkusila jsem vše, možná už se ani nedá nic dělat, ale přesto to zkusím. Dnes ráno jsem vyfotila pár snímků a když jsem se na ně chtěla o hodinu později podívat, v galerii prostě nebyly. Zkoušela jsem restartovat telefon, vypnout telefon, aktualizovat iCloud přes počítač a nic. Fotky nejsou ani ve složce smazaných fotek ani ve skrytých... Dá se je nějak získat? Když jsem potom zkoušela opět něco vyfotit, fotka se už v telefonu projevila... ale ty z rána prostě nikde, jak kdybych je ani nefotila :/..
Mám iPhone 6 (repas) s iOs12.4.2. Děkuj předem!

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Dnešní fotky se neukazují v galerii

Příspěvek od Clon »

Dobra tedy - dekuji predem :oops: :wink:
To je zvlastni, uz druhy zahadny problem s fotkama. Vcera taky jeden. A oba maji iOS 13 ...
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: Dnešní fotky se neukazují v galerii

Příspěvek od Jirka_S »

Netuším, co se stalo, ale jiná rada: používám Fotky Google, je to zdarma a do 16 Mpx je Google ani nijak nekomprimuje, mám 60 GB dat, takže okamžitá záloha přes data, právě pro podobné případy, kdyby prostě něco, fotka se dá zachránit odjinud.

Odpovědět