Spotřeba dat u odinstal. aplikací

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
kecka
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: úte pro 27, 2016 11:47 pm

Spotřeba dat u odinstal. aplikací

Příspěvek od kecka »

Ahoj,
Všiml jsem si v mobilních datech že se spotřebovávají data u odinstalovaných aplikací.... Neví co to je ? Je to kolonka odinstalované aplikace...
Dík za info

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Spotřeba dat u odinstal. aplikací

Příspěvek od mike-biker »

Aktualizuj na novější IOS, buď 12.4.1, nebo 13. Nejlépe provést čistou instalaci bez obnovy a poté nainstalovat potřebné aplikace.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

kecka
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: úte pro 27, 2016 11:47 pm

Re: Spotřeba dat u odinstal. aplikací

Příspěvek od kecka »

Včera jsem udělal čistou instalaci přes Itunes na 13.1.1... a pak udělal obnovu dat i Icloud... Takže to je chyba ? Ta obnova ....

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Spotřeba dat u odinstal. aplikací

Příspěvek od mike-biker »

Tak si zaprvé aktualizuj osobní profil - máš tam IOS 10 - tím můžeš mást, to tam není pro plezír. Zkus čistou instalaci bez obnovy a pouze synchronizuj přes iCloud. Pak nahraj jen potřebné aplikace. :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

kecka
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: úte pro 27, 2016 11:47 pm

Re: Spotřeba dat u odinstal. aplikací

Příspěvek od kecka »

Ios opraven v popisu :-) ... asi jsem to blbě napsal nedělal jsem obnovu jako takovou přes Itunes, jenom jsem synchronizoval z icloud :-)

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Spotřeba dat u odinstal. aplikací

Příspěvek od sharkee »

kecka píše:Ahoj,
Všiml jsem si v mobilních datech že se spotřebovávají data u odinstalovaných aplikací.... Neví co to je ? Je to kolonka odinstalované aplikace...
Dík za info


Ono to je, podle mne, trošku jinak. Píše to, kolik v daném období spotřebovali aplikace, které jsou aktuálně odinstalované.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

kecka
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: úte pro 27, 2016 11:47 pm

Re: Spotřeba dat u odinstal. aplikací

Příspěvek od kecka »

No nevím vymazal jsem v sobotu statistiku spotřebu dat a zase sežralo 4 mb :-D :-D

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Spotřeba dat u odinstal. aplikací

Příspěvek od sharkee »

a nedošlo mezitím k odinstalování nějaké jiné appky?
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

keisak
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 17, 2017 9:47 am

Re: Spotřeba dat u odinstal. aplikací

Příspěvek od keisak »

Je to jak píše sharkee. Spotřeba dat u položky odinstalované aplikace je množství dat za dané období (od posledního resetu statistik) pro ty aplikace, které byly v tomto období smazané. Tj. pokud jsi od soboty vymazal nějakou apku, pak v položce odinstalované aplikace ti přibude právě takové množství dat, které ta apka vv tom období statistik sežrala dat.

Odpovědět