Iphone Xs občas nelze přijmout hovor

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Jakub72
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: čtv zář 26, 2019 5:25 pm

Iphone Xs občas nelze přijmout hovor

Příspěvek od Jakub72 »

Zdravím, poslední dobou se mi stale častěji stává, že telefon zvoní, ale cca10 vteřin se hovor nedá přijmout. Dělalo to jak při IOS 12, tak nyní na IOS 13. V servisu Apple mi nic nezjistili a samozřejmě, žádnou reklamaci neuznali. Provedl jsem Úplně čistou instalaci a nic se nezměnilo. Už jsem z toho úplně bezradný. Nemá někdo nějaký nápad co s tím dál? Jedna se o XS a je ještě rok v záruce. Děkuji za každou radu.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Iphone Xs občas nelze přijmout hovor

Příspěvek od mike-biker »

Ještě bych zkusil jinou SIM od jiného operátora. Pokud se to bude dít i poté a děje se to často, zkus toto natočit jiným telefonem. Normální to rozhodně není.

Ps.
Každopádně dej vědět jak jsi dopadl, není nic horšího, než když někdo řeší problém, vyřeší ho, ale už se nepodělí s ostatními. Ostatním to pak může pomoci. Od toho tu to fórum je.
Děkujeme. :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Jakub72
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: čtv zář 26, 2019 5:25 pm

Re: Iphone Xs občas nelze přijmout hovor

Příspěvek od Jakub72 »

S tou simkou mě to taky napadlo, ale signál mám normální, Jen prostě zvoní mobil, ale displej 10 sekund nereaguje, musím ho nechat zvonit a po chvilce je vše ok, Na apple podpoře dělali diagnostiku na dálku a taky na nic nepřišli, napadlo je nějaké čidlo na odemykání displeje, proto mě poslali do jejich servisu. Tam při celkové diagnostice nezjistili také nic a po týdnu mi ho vrátili.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Iphone Xs občas nelze přijmout hovor

Příspěvek od mike-biker »

Zkus tu SIM, pak dej vědět. Neříkám, že to tím bude, ale vyloučí se případný problém a pokud jsi opravdu provedl komplet čistou instalaci bez obnovy ze zálohy a problém bude přetrvávat, je to téměř jistě HW záležitost. Pak jak jsem psal, natočit a servis.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Jakub72
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: čtv zář 26, 2019 5:25 pm

Re: Iphone Xs občas nelze přijmout hovor

Příspěvek od Jakub72 »

Jenže mně se to stane cca při jednom z 30 hovoru, ale za zkoušku to stoji. Dam tam jinou simku a budu si zkoušet volat.

Rifik
Host
Host
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 30, 2013 8:07 am

Re: Iphone Xs občas nelze přijmout hovor

Příspěvek od Rifik »

Mně se děje občas to stejné.. taky nevím co s tím, ale je to celkem frustrující


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ? Pro

Jakub72
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: čtv zář 26, 2019 5:25 pm

Re: Iphone Xs občas nelze přijmout hovor

Příspěvek od Jakub72 »

Tak už jsem zjistil, že se to mi stává většinou když vyndávám mobil z kapsy u kalhot, pokud leží na stole a zazvoní, tak hovor přijmout jde. Nevím jak je to možné, jakoby se neuměl tu chvilku srovnat,Výměna SIM nepomohla.

Odpovědět