problém při stahování videí z iPhonu do PC

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
kejmi
Host
Host
Příspěvky: 73
Registrován: ned lis 02, 2008 6:41 pm

problém při stahování videí z iPhonu do PC

Příspěvek od kejmi »

Ahoj všem, prosím o radu: iPhony X (můj i manželky) vykazují stejný problém. Při pokusu o stažení většího videa (nad cca 500MB) z iPhonu do PC přes kabel mi win hodí hlášku "zařízení připojené k systému nefunguje". Pomůže odpojení od PC, vypnutí a zapnutí iPhonu, jeho odemknutí, a pak stáhnu jedno video, když chci stáhnout další, tak opět ta chybová hláška. Pomáhá jen vypnutí a zapnutí iPhonu a zase mě to nechá stáhnout jen jedno video. Zkoušel jsem různé kabely (origo i nějakou alzu kabel). Různá USB, PC i systémy (XP, 7, 8, 10) a obnovit iPhone do továrního nastavení. Dělá to na iOS 12 i 13. O problému vím dlouho, ale moc jsem to nehrotil, nenatáčel jsem skoro vůbec, ale máme mimčo a tak kamera jede o sto šest:) Kde by mohl být problém? Nyní se snažím stáhnout 3GB video a nejde ani po vypnutí a zapnutí iPhonu. Díky moc

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: problém při stahování videí z iPhonu do PC

Příspěvek od Onygzzer »

Já s tím měl taky problémy, když jsem teď naposledy stahoval fotky a videa. Nakonec jsem rezignoval, zaplatil si 25kč na měsíc za 50gb cloud, aktivoval Knihovnu fotografií na iCloudu a po nauploadování jsem stáhl z cloudu přes webový prohlížeč do PC.
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

kejmi
Host
Host
Příspěvky: 73
Registrován: ned lis 02, 2008 6:41 pm

Re: problém při stahování videí z iPhonu do PC

Příspěvek od kejmi »

No ja udělám každý měsíc okolo 10-15GB fotek a videí. Čistím to vždycky první den v měsíci. Už mě to přestává bavit po každým stažení jednoho vetsiho videa zapínat a vypínat telefon.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: problém při stahování videí z iPhonu do PC

Příspěvek od mirmo80 »

iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

kejmi
Host
Host
Příspěvky: 73
Registrován: ned lis 02, 2008 6:41 pm

Re: problém při stahování videí z iPhonu do PC

Příspěvek od kejmi »

mazec! funguje na 1*... díky moc. mega radost, mega program

Odpovědět